Ефективно і безпечно: як очистити beauty-блендер від тонального крему

Днями ми розповідали вам про найбільш зручне пристосування для рівномірного нанесення тонального крему – б'юті-блендер, а також про те, як за ним доглядати, щоб він прослужив якомога довше. Найважливіший етап у догляді за подібними «б'юті-гаджетами» – правильне очищення: чим частіше ви забуваєте або лінуєтеся очищати їх від залишків тонального крему, тим складніше буде створити з допомогою них ідеальну рівномірну основу. І, що найважливіше, тим більше ризик заробити роздратування або більш серйозні проблеми зі шкірою, інформує Ukr.Media.

Отже, розповідаємо, як помити спонж, щоб гарантовано позбутися навіть від найменших залишків тонального крему і бактерій, які на ньому накопичуються.

Як помити спонж від тонального крему: кращі засоби

Щоб спонж прослужив вам максимально довго і не створив ніяких проблем з шкірою, просто не лінуйтеся очищати його кожен раз після використання. Це, мабуть, найпростіший спосіб догляду за подібними beauty-засобами, і набагато лояльніший, ніж відтягувати з миттям до останнього, а потім намагатися впоратися з забрудненням агресивними засобами, які шкодять ніжній шкірі обличчя.

Найбільш бюджетний засіб для очищення спонжиків, який є в будь-якому будинку – мило. Однак, з одним застереженням: воно повинно бути максимально щадним і не викликати у вас роздратування або алергії. Не забудьте також в кінці прання гарненько прополоскати спонж чистою водою, щоб позбутися залишків мила.

Якщо ви вже давно користуєтеся б'юті-блендерами, то точно знаєте про існування спеціальних засобів для їх очищення. Вони максимально ефективно видаляють всі залишки тонального крему і допомагають позбутися від присутніх на «гаджету» бактерій, при цьому не завдаючи ніякої шкоди вашій шкірі.

У разі, якщо ваш тональний засіб – дуже стійкий і навряд чи вимиється з допомогою одного лише підручного засобу, спочатку нанесіть на брудний спонж гідрофільне масло, трохи почекайте, а потім гарненько помийте його з ніжним милом, як ми писали вище. Навіть у найбільш запущених випадках не рекомендуємо користуватися агресивними засобами, що містять спирт, або ж засобом для миття посуду, оскільки це може згубно позначитися на здоров'і вашої шкіри.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *