Чому небезпечно видаляти волосся на обличчі

Шкода для шкіри

Саме такий спосіб видалення волосся на обличчі, як висмикування, в першу чергу призводить до зайвого розтягування, а в подальшому і до подразнення шкіри. Висмикуючи волоски, ви сильно натягаєте шкіру, що для неї не дуже добре і веде до занадто ранньої появи зморшок і обвисання обличчя.

Майже в кожній ваших порі знаходиться волосяна фолікула, і коли ви висмикуєте волосок, цю ділянку шкіри, в першу чергу, опухає, дратується, а далі може і забитися різної брудом. А це, як загальновідомо, з легкістю призводить до підшкірним прищів, від яких неймовірно складно позбутися.

Порушення росту волосся

Волосся на тілі та обличчі вкрай чутливі, і тому вириваючи їх з коренем, ви звільняєте фолликулу, і може порушитися їх структура, чим не варто ризикувати. Збривати також не слід – у волоса є свій злегка запаяний кінчик, і, збриваючи, ви зрізуєте волосся в тому місці, де він найбільш товстий, і волосся виросте так і далі але значно товщим. Якщо ж волосся на обличчі вас дуже хвилюють, не варто бігти їх виривати. По-перше, якщо на обличчі у вас легкий пушок, то його чіпати взагалі не треба – це абсолютно природно і майже непомітно.

Якщо ж волосся дійсно видно, зверніться до ендокринолога, щоб зрозуміти, чи все у вас в порядку з гормональним балансом, так як його порушення є найпоширенішим винуватцем цієї ситуації. Ендокринолог допоможе зупинити зростання помітних волоссин, привівши організм в норму. Але якщо медицина не допомагає, то краще за все буде електрична епіляція. Всі інші види епіляції будуть точно також просто рвати або спалювати волосся, і на їх місці будуть рости нове, але через кілька процедур електричної епіляції в 95% випадків ріст волосся припиняється назавжди.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *