“Це символ вашої долі”: Що у вашій сумці?

У вас сумка? Будь-яка, у чому ви носите свої документи, гроші, картки, ключі, різні речі? Це і є символ вашої долі, вашого життєвого шляху, ставлення до життя, інформує Ukr.Media.

Сумочка-мішечок була навіть у первісної людини Оці. Там лежали корисні речі: скребок, шильце, сухий гриб… П'ять із лишком тисяч років тому ця людина йшла небезпечним світом зі своєю заповітною сумочкою.

І в давньоєгипетській гробниці знайшли сумку, на кшталт ранця, яку можна одягати на спину. У цій сумці теж лежали різні корисні речі — для потойбіччя. Це довгий шлях. Мало, що може знадобитися померлому. У ранці-сумці все й лежить.

Сумка — це сума, "sauma" латиною. Слово означало в'ючне сідло, те, що до сідла прикріплювали. Вантаж в'ючної тварини, мішок, який брали із собою в дорогу. І в цьому мішку лежить потрібне, символічно там лежить наша доля.

Жінки особливо люблять сумки, це дуже важливий символ. До певної міри жінка приносить дитину у світ у своїй сумці, в животі. Вона несе добрий тягар у собі, приносить дбайливо і з величезними зусиллями нову людину.

І гарна, гарна, дорога сумка — це захисний символ жінки, її оберіг. Дарувати сумку своїй жінці — це подяка та захист від зла. Посилення жіночої енергії.

Подивіться на свою сумку, — у широкому значенні слова. Це може бути і рюкзачок, і барсетка, і портфель, — це все одно «sauma». Те, що лежить у ній — характеризує ваше життя та вашу особистість. І впливає на вас.

Важливо, щоб у сумці був порядок. Треба викинути все непотрібне, це зайвий клопіт і перешкоди на дорозі життя. Це руйнівний хаос. Він краде енергію.

Розкладіть речі по відділеннях сумки. Це впорядкує життя. Полегшить вибір рішень.

У жодному разі не можна, щоб у сумці "валялися" гроші. Вони мають бути акуратно прибрані, навіть якщо це дрібниця. Інакше сумка перетвориться на "суму" для збору милостинь, копієчок та недоїдків. Усередині сумки має бути порядок, чистота.

Старі використані квитки, непотрібні папірці, квитанції повертають вас у минуле та обтяжують життя. Ви символічно носите із собою старі проблеми та непотрібні турботи, живете минулим.

Сумка має бути міцною, цілою, — це знак доброї долі та надійного захисту — припасу. Красива сумка гармонізує вас зі світом, покращує ставлення до вас. Чим жіночніша і витонченіша сумка, тим краще працюють "жіночі енергії", володарка такої сумочки легка, гармонійна.

А ділова сумка має бути дорогою — по можливості, якісною, міцною. Це ваша "мошна" — мішок для грошей. Символ фінансового добробуту.

Ми йдемо по життю не з порожніми руками. З нами наш рятівний запас — наша сумка. Добре покласти в неї свій особистий символ. Для когось це ручка. Для когось — монетка. Для когось — камінчик з берега теплого моря… У сумці має бути щось особисте, те, що радує та надихає і зрозуміло лише вам.

Людина приходить у світ не з порожніми руками. У неї є вантаж — відповідальність та борг. Тяжкості та проблеми. Але водночас це вантаж запасу. У нашій сумці є те, що допомагає нам жити.

І ми наповнюємо сумку добрими справами та добрими вчинками, — нам доведеться показати, що ми зібрали в земному житті. Тому що шлях продовжиться. І нас підтримуватиме і живитиме те, що ми зібрали у свою сумку…

Ось такий це складний та давній символ. І можна подумати про те, що в нашій сумці? І почати покращувати та впорядковувати життя з маленької справи — наведення порядку у своїй сумці. А якщо хочеться змін на краще та нові можливості, можна купити нову сумочку, або портфель, або рюкзак. Щоб було веселіше нести вантаж у нашій дивовижній земній подорожі…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *