Співак Володимир Дантес випустив пісню на слова Василя Стуса

Володимир Дантес випустив зухвалий та драйвовий кліп на новую пісню “Я залишусь молодим”. За словами артиста, у ній він рефлексує про невідворотність майбутнього. У тексті пісні використані рядки з поезії Василя Стуса "Менi здається, що живу не я", написаного в кінці 1960-х років, у перші дні ув'язнення поета. Зокрема, Дантес використовує такі рядки: "Ти ждеш іще народження для себе, а смерть ввійшла у тебе вже давно".

Реклама

Володимир Дантес зізнається, що ідея пісні народилася з усвідомлення кінечності власного життя — та бажання житит ту і зараз. “Мені 35 років, і я раптом зрозумів, що не буду жити вічно", — каже музикант. — У якийсь момент я відчув, що абсолютно перестав бути ефективним чи хоча б радіти життю. Вирішив, що це терміново треба міняти. Зараз є запал по-новому проживати життя — корисно, якісно, бо саме зараз варто об'єднуватись навколо себе і один одного”.

Співак Володимир Дантес випустив пісню на слова  Василя Стуса0

Співак Володимир Дантес випустив пісню на слова  Василя Стуса1

Пісня нестандартна за формою: написана у стилі 70-х, з яким поєднано треп-біт. Джерелом натхненням для неї стала творчість поета Василя Стуса: як він все життя був активним громадським діячем з непохитною позицією і навіть у в’язниці через листи займався вихованням сина, зазначає музикант.

Співак Володимир Дантес випустив пісню на слова  Василя Стуса2
Таню Муіньо та Володимир Дантес

Кліп до треку зняла відома українська режисерка, лауреатка MTV Video Music Awards Таню Муіньо. Головна ідея драйвового відео, що нагадує рок-кліпи 70-х, полягає у роздвоєнні особистості артиста, в якому уживаються дві людини. Одна з них боїться оступитись і робить все “правильно”, канонічно, а інша дозволяє собі крайнощі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *