Дивимося новий трейлер до серіалу “Ріплі”

Дивимося новий трейлер до серіалу Поділитися

"Він брехун. Це його професія": Netflix представили новий трейлер серіалу “Ріплі“, який вийде вже 4 квітня. У ньому бачимо зірку серіалу "Шерлок", ефектного Ендрю Скота в ролі підступного Тома Ріплі: він подорожує Італією, втирається у довіру до ДікіГрінліфа, захоплюється мистецтвом у його домі, підробляє його підпис та документи…

Реклама

Серіал засновано на романі-бестселері Патриції Гайсміт 1955, який розповідає про пригоди злочинця Томаса Ріплі. У культовому фільмі 1999 року “Талановитий містер Ріплі”, також заснованому на трилері Гайсміта, роль Ріплі зіграв Метт Деймон, ДікіГрінліфа — Джуд Лоу, ну а кохану Дікі Мардж Шервуд — Гвінет Пелтроу. У серіалі Netflix ми побачимо Дакоту Феннінг у ролі Мардж Шервуд і Джонні Флінна в ролі ДікіГрінліфа, на додачу до вже згаданого Ендрю Скота в образі Тома Ріплі.

Дивимося новий трейлер до серіалу

За сценарій та режисуру "Ріплі" відповідає Стівен Зейлліан, співавтор напруженої поліцейської процедури “Ніч” і лауреат “Оскара” за сценарій “Списку Шиндлера“. Він також працював над фільмами “Американський гангстер”, “Дівчина з татуюванням дракона”, “Ірландець” і “Банди Нью-Йорка”, що свідчить про те, що “Ріплі” буде запеклою кримінальною драмою.

Дивимося новий трейлер до серіалу

“Ріплі” виходить на Netflix 4 квітня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *