Три способи швидко перевірити любовну сумісність між людьми

Щоб такого не відбувалося, важливо перевіряти любовну сумісність перед початком відносин, інформує Ukr.Media.

Пам'ятайте про те, що якими б міцними не були ті або інші відносини, їх можуть руйнувати ваші негативні установки. Намагайтеся залишатися позитивними і не накручувати себе. Довіряйте фактам і будьте щирими з тими, хто вам не байдужий.

За кольором очей

Найпростіший метод — це подивитися людині в очі. Кажуть, що можна визначити сумісність за кольором райдужної оболонки. Щоб було легше оцінювати сумісність, важливо пам'ятати, що формально всіх людей можна розділити на три великі групи за кольором очей:

  • зелений, янтарний;
  • блакитний, синій, сірий;
  • карий, чорний, болотний (суміш зеленого і карого).

Вам необхідно запам'ятати, до якої групи ви належите. У кожної з них своя енергетика, тому характери людей всередині цих груп досить схожі.

Гірше всього поєднуються між собою люди другої групи. Експерти вважають, що люди з такими кольорами очей як синій, блакитний і сірий, потребують когось, хто зміг би приборкати їх потужну енергію. Наприклад, в цьому їм можуть допомогти люди першої групи.

Самі ж представники першої групи утворюють дуже міцні пари між собою. Особливо сильно це стосується зеленооких і янтарнооких людей. З людьми, у яких очі карого і чорного кольорів, сумісність в них досить посередня, але шанси на міцний союз є.

Що стосується карооких і чорнооких людей, то для них внутрішня сумісність є проблемою. Вони, як правило, не кращим чином відчувають себе поряд з іншими людьми, у яких очі такого ж кольору. Зате вони можуть побудувати успішний союз з представниками як першої, так і другої групи.

Сумісність по даті народження

Це досить простий спосіб. Вам необхідно знати лише дату народження людини, у яку ви закохані. Вам необхідно скласти цифри ваших обох дат, щоб дізнатися, яким може бути ваше спільне майбутнє.

Наприклад, ваші дати 5.11.1987 і 21.05.1992. Складаємо цифри: 5+1+1+1+9+8+7+2+1+5+1+9+9+2=59. Складаємо до тих пір, поки не вийде число від 1 до 9. 5+9=14. Повторюємо процедуру: 1+4=5.

Ось числа, які вказують на те, що такий союз буде міцним: 1, 3, 5, 7. Якщо у вас вийшло число з цього списку — 4, 6, 9, — то сумісність спірна. Числа 2 і 8 показують погану сумісність, і ймовірність сильного союзу в цьому випадку мінімальна.

Гадання на гральних картах

Візьміть нову колоду гральних карт, якою ніхто ніколи не користувався. Це дуже важливо, оскільки лише так ворожіння буде точним. Також бажано проводити ворожіння в повний Місяць, тому слідкуйте за місячним календарем. Необхідні усамітнення і спокійна обстановка, щоб вам ніщо не завадило.

Безпосередньо перед ворожінням бажано прочитати змову: «Місяць я прошу дати мені відповідь, полюбиш ти мене чи ні». Після цього починайте викладати карти по одній. Якщо ви оцінюєте сумісність з жінкою, то вам потрібно чекати, поки не з'явиться перша дама. Якщо ви дама і вам цікаво отримати відповідь щодо чоловіка, то вам потрібно чекати короля.

Як тільки ви викладете потрібну карту, визначити сумісність можна буде по масті.

Пікові король або дама означають, що любов може бути дуже палкою і пристрасною, але вкрай недовгостроковою. Швидше за все, такі відносини закінчаться не на найкращій ноті.

Червові карти означають, що любов буде міцною і довготривалою. Ваша сумісність — найкраща. За цю людину варто триматися.

Бубнові король або дама говорять про те, що чоловік або жінка, з якими ви збираєтеся будувати відносини, не найкращий вибір. Річ у тім, що під маскою любові можуть бути приховані кармічні стосунки. Можливо, вам варто в них вступити, щоб очистити карму.

Хрестова карта, що випали при такому ворожінні, означає, що у відносинах завжди буде хтось третій або ж любов може перетворитися в нескінченну боротьбу. Стосунки будуть тривалими, але виснажливими. Є шанс залишитися хорошими друзями.

Звичайно ж, в питаннях любові дуже важливо пам'ятати про силу інтуїції. Ваше шосте чуття вас не обдурить, якщо його розвивати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *