Таро-прогноз на квітень 2021 року

Своєчасні рекомендації старших арканів спростять життя і допоможуть уникнути проблем, інформує Ukr.Media.

Розклади карт на квітень 2021 року допоможуть Знакам Зодіаку дізнатися про те, що їм приготувала доля. Експерти рекомендують не поспішати з аналізом розкладів, щоб точно зрозуміти застереження і не оступитися, вибираючи шлях до щасливого життя.

Овни

Початок квітня у Овнів пройде під егідою карти «Маг». Аркан символізує наполегливість і рішучість, необхідні для завершення поточних справ. Овнам для успіху важливо знайти баланс між свідомістю і підсвідомістю, використовуючи і доводи розуму, і інтуїцію, щоб не помилитися.

В середині місяця по карті "Ієрофант" Овни зможуть знайти нових друзів, а також завести корисні ділові зв'язки. Аркан обіцяє успіх, якщо Овни будуть уважні і не стануть жертвувати дорогоцінним часом на догоду миттєвим примхам.

За картою "Правосуддя" в кінці квітня Овни отримають нагороду або осуд — все буде залежати від дій в недавньому минулому. Чесність і порядність будуть гарантом нових успіхів, а спроби зшахраювати приведуть до неприємностей.

Тельці

Аркан "Мир" обіцяє Тельцям відмінний початок квітня. По цій карті ситуація прояснюється, з'являється можливість знайти спокій і впевненість, позбутися від усього застарілого і розчистити шлях до нових успіхів.

За картою "Місяць" Тельці можуть стати жертвами чуток і домислів, які будуть завдавати великі незручності. Порада карти — не вірити всьому, що говорять, а самостійно перевіряти правдивість слів, щоб не зайти в глухий кут.

"Маг" в розкладі обіцяє різкий старт і перспективні можливості. Тельці зможуть вийти на новий рівень як в справах, так і в особистому житті, якщо прислухаються до себе і підуть тим шляхом, який призведе до особистого щастя.

Близнята

Карта "Правосуддя" відкриває квітень і закликає Близнят до порядку. З цього Аркану успіх не змусить себе чекати, якщо діяти чесно, не намагатися зрізати шлях або схитрувати, забувши про честь і гідність.

"Колісниця" в розкладі — карта активних дій. Аркан вказує Близнятам на те, що в них є необхідні знання і вміння для досягнення поставленої мети — залишається лише зробити крок в щасливе майбутнє.

Аркан "Дурень" закликає до пильності. Близнята в кінці квітня можуть розслабитися, бачачи, що справи йдуть в гору, проте така поведінка може привести до непоправних помилок. Порада карти — не обдурити себе і не зайти в глухий кут через недбалість.

Раки

Аркан "Мир" говорить про те, що Раки зможуть перемогти свої слабкості та досягти абсолютної гармонії. За цією картою квітень почнеться з набуття щастя, завершення труднощів і початку нового шляху, наповненого позитивними подіями.

Карта "Сонце" обіцяє Ракам досягнення чергової мети і гідну винагороду за працю. Аркан говорить про час, коли кожен день приносить радість, з'являються сили для нових успіхів і руху вперед.

За картою "Імператриця" Раки зможуть завершити квітень на позитивній ноті. Карта говорить про можливість покластися на долю і дати подіям статися. Відсутність поспіху дозволить прийти до довгоочікуваного результату в строк.

Леви

Квітень почнеться з карти "Суд", яка повідомляє Левам про завершення періоду труднощів або застою. Аркан обіцяє звільнення і довгоочікуваний прорив, коли можна сміливо братися за справи.

"Повішений" в розкладі — карта, що закликає Левів не впадати у відчай, якщо якась із справ не просувається далі. У цій ситуації найкраще переключитися на інше заняття, щоб не втрачати часу дарма.

За картою "Верховна жриця" Левам стане в нагоді вміння вичікувати і не поспішати з висновками. Позитивний Аркан говорить про успіхи, але в тому разі, якщо Леви відмовляться від ризикованих справ і не підуть на поводу сторонньої думки.

Діви

Аркан "Помірність" для Дів — карта, що закликає до всього ставитися спокійно і холоднокровно. Шлях, обраний Дівами, призведе до успіху, якщо не гарячкувати і не здійснювати необачних вчинків.

"Відлюдник" в розкладі — карта, яка вказує на вимушену ізоляцію. З цього Аркану Діви зможуть вибрати час для роздумів і відпочинку, щоб заповнити запас енергії і набратися сил для рішучих дій.

Аркан "Маг" закликає Дів взяти ініціативу в свої руки, щоб досягти нових успіхів. За цією картою важливо знайти баланс між почуттями та розумом, щоб не помилитися і не стати заручниками своєї недалекоглядності.

Терези

Карта "Сила" відкриває квітень, і за нею Терези можуть сміливо втілювати в життя свої мрії. За цією картою важливо зберігати оптимістичний настрій і пускати енергію в мирне русло, щоб досягти результатів вчасно.

За картою "Верховна жриця" Терезам не можна поспішати. Аркан закликає вичікувати та довіритися внутрішньому голосу. Інтуїція підкаже, коли потрібно зробити рішучий крок, щоб знайти щастя.

Аркан "Відлюдник" говорить про необхідність взяти паузу, щоб ще раз скорегувати плани та зрозуміти, що ж насправді потрібно зробити, щоб знайти щастя. В кінці квітня у Терезів з'явиться можливість знайти відповіді на хвилюючі питання і завершити місяць вдало.

Скорпіони

Карта "Сила" закликає Скорпіонів почати квітень з рішучих дій. За цією картою успіх не змусить себе чекати, якщо не згортати з обраного шляху і долати тимчасові перешкоди.

Аркан "Вежа" закликає Скорпіонів попрощатися зі старими звичками. З цього Аркану в життя прийдуть позитивні зміни, якщо бути до них готовими і сміливо дивитися в майбутнє.

За картою "Помірність" справи будуть просуватися досить повільно, і Скорпіонам буде потрібно витримка, щоб не зробити необачних вчинків. Поклавшись на долю, вийде впоратися з будь-якими труднощами.

Стрільці

Аркан "Місяць" вказує на невпевненість і страхи, які заважають Стрільцям залучати в життя позитивні зміни. Рада карти — боротися за своє щастя і без сумнівів дивитися в очі небезпеки. На перевірку багато з побоювань виявляться безпідставними.

Карта "Ієрофант" закликає Стрільців знайти в собі сили, щоб відмовитися від дозвільного дозвілля і зайнятися дійсно важливими справами. В середині місяця буде ідеальний час для того, щоб досягти поставлених цілей.

В кінці місяця у Стрільців буде можливість звільнитися від нав'язаних стереотипів. Карта "Маг" говорить про те, що прийняття самостійних рішень і вибір свого шляху приведуть до запаморочливих успіхів.

Козероги

За картою "Сонце" Козероги зможуть почати квітень з відпочинку, щоб набратися сил, або ж втілити в життя сміливі плани, на які раніше не вистачало рішучості. Карта говорить про час, коли будь-які перешкоди будуть по плечу і в житті не відбуватиметься нічого поганого.

Аркан "Маг" закликає Козерогів перестати мислити стереотипами і йти шляхом більшості. В середині квітня з'явиться можливість знайти свій шлях, який не тільки принесе задоволення, але і призведе до нового рівня життя.

"Сила" в розкладі — карта, що закликає Козерогів зважитися на важливі зміни в житті. Аркан говорить про те, що Козероги зможуть подолати будь-які перешкоди, якщо не побояться відповідальності та нововведень.

Водолії

Аркан "Колесо Фортуни" віщує зміни. Водолії мають бути готові до того, що життя зробить крутий віраж. У такій ситуації важливо не оступитися, тому варто залишити все як є і дати подіям статися, щоб пізніше взяти кермо влади в свої руки.

За картою "Мир" ситуація прояснюється, і Водолії зможуть побачити перспективу. Аркан обіцяє спокійний час, коли неприємності йдуть, і в житті настає світла смуга, повна приємних змін і новин.

"Вежа" в розкладі — карта, яка вказує на необхідність попрощатися зі стереотипами. Водоліям в кінці квітня належить відмовитися від застарілих планів та ідей, щоб в життя прийшли позитивні зміни.

Риби

"Імператор" в розкладі на початку квітня закликає Риб взяти відповідальність в свої руки і не гаситися. По цій карті є можливість завоювати авторитет і залучити успіх, якщо працювати і чинити чесно.

Аркан "Мир" говорить про те, що Риби зможуть переступити смугу невдач і залучити в життя потрібні зміни, а також виконати заповітні бажання. Важливо лише налаштуватися на хвилю успіху і не дозволяти нікому втручатися в плани.

За картою "Вежа" Рибам важливо позбутися від усього, що заважає розвитку. Це можуть бути і шкідливі звички, і застарілі плани, і стереотипне мислення. Розсунувши рамки, Риби зможуть досягти нових успіхів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *