Сірі очі: характер і енергетика їх власника

Людей з сірими очима у світі не так вже й багато, тому вони є унікальними за характером і біополем. Їх енергетика схожа з володарями зелених очей, але є деякі принципові відмінності, інформує Ukr.Media.

Енергетика сірих очей

З точки зору науки сірі очі ближче всього до блакитних. Кількість меланіну в райдужній оболонці приблизно така ж, але щільність волокон зовнішнього шару трохи вища, тому і виходить такий незвичайний відтінок.

Біополе у таких людей — золота середина між володарями зелених та блакитних очей. Воно яскраве, потужне, але при цьому впорядковане і зрозуміле. Воно дозволяє людині управляти своїми емоціями і бажаннями, але від цього вона не стає нудною. У сірооких людей неймовірний творчий потенціал, мабуть, найсильніший з усіх.

Всесвіт дарував власникам сірої райдужної оболонки здатність передбачати майбутнє. У людей з сірими очима розвинена інтуїція, вона допомагає їм заглядати за горизонт подій. Про таких людей часто говорять «як у воду дивляться». Крім вміння дивитися вперед, вони можуть проводити якісний самоаналіз. У них розвинене критичне мислення, причому воно може бути спрямоване на самих себе.

Поруч з ними відчувається ця майже чарівна аура, що змушує запам'ятовувати кожну розмову, учасником якої був співрозмовник з сірими очима. Це неймовірно харизматичні та веселі люди, створюють особливе перше враження на незнайомців: така енергетика очей сірого кольору.

Характер людей з сірими очима

У них дуже сильний, але водночас гнучкий характер. Ці люди можуть знаходити компроміси з оточуючими, однак це вміння вони підключають лише в потрібні моменти. Це означає, що ними дуже складно маніпулювати. З іншого боку, це дозволяє їм при бажанні маніпулювати оточуючими.

Їх дуже легко кохати, але, що важливіше, в них достатньо просто закохатися безоглядно. Серед них зустрічаються серцеїди і серцеїдки, але є й ті, хто готовий дарувати любов і тепло одній людині. З ними буде незабутнім як короткий роман, так і тривалий багаторічний зв'язок.

Талісмани людей з сірими очима

Як не дивно, сірий колір не є найбільш вдалим для цих людей. Власникам сірої райдужної оболонки варто більше оточувати себе теплими відтінками, які допомагають народжувати нові ідеї в бізнесі і творчості, а також знаходити мотивацію в любові. Корисним буде фіолетовий колір, тому що вважається, що він підсилює шосте почуття і допомагає краще відчувати чужі емоції. Ще один колір, що приносить удачу, — білий. Він допомагає привертати увагу протилежної статі і ставати ще більш привабливими в очах людей.

З каменів-талісманів варто виділити любовні камені на зразок гранату або рубіну, а також захисні камені зразок опалу, обсидіану, алмазу, білого кварцу. Всі ці мінерали зміцнюють енергетику людини і захищають її від негативного впливу ззовні, від пристріту і прокльонів, від енергетичних вампірів і недобрих намірів ворогів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *