Що віщує зламаний замок залежно від обставин: народні прикмети та забобони

Віддавна народна мудрість зберігає безліч прикмет, пов'язаних із дверними замками. Вважається, що відчинені двері полегшують страждання вмираючого або породіллі. Молодята повинні переступити відімкнений замок при вході у своє житло, а потім замкнути його і викинути ключі в річку. Виявлення замкненого замка на дорозі віщує втрату додаткових джерел доходу, а ще це може бути спосіб навести на вас порчу. Тож піднімати знахідку і тим паче приносити в дім у жодному разі не слід, інформує Ukr.Media.

Зламаний замок залежно від обставин віщує відразу кілька неприємностей.

  • Якщо замок ламається в той момент, коли ви намагаєтеся його відчинити, то прикмета попереджає, що слід уважніше ставитися до ухвалення рішень і ретельно обмірковувати свої вчинки. Поспішні кроки накличуть безліч проблем у стосунках із представниками протилежної статі. Недоречно сказане слово або погано продуманий хід перекреслять плоди довгої підготовчої роботи.
  • Замок, який неможливо замкнути, обіцяє неприємності з приятелями. Можливо, їхні або ваші непривабливі вчинки покладуть край багаторічній дружбі. Якщо ви не хочете псувати стосунки, спробуйте проаналізувати ситуацію, щоб завчасно вжити відповідних заходів.
  • Не слід зберігати в будинку несправний замок. Він збиратиме в просторі навколо негативну енергію, провокуючи сварки та хвороби. Просто викинути на смітник непотрібну вже річ теж не можна. Її слід обов'язково занурити в проточну воду (річку або струмок), щоб дзюркотливі струмені віднесли геть усі біди й негаразди, що накопичилися.
  • Тим більше не можна купувати зламані замки в надії їх полагодити. Адже ви не знаєте, де перебував механізм до того, як потрапив у ваш будинок. Можливо, у попередньому житлі він накопичив таку безліч негативних емоцій, що неблагополучна енергетика зруйнує мир у родині та здоров'я домочадців.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *