Шаманський ритуал, який допоможе захистити житло від недоброзичливців і залучити в сім’ю щастя

Багатьом людям хочеться захистити свої оселі від нечистої сили і недругів. У цьому можуть допомогти ритуали шаманів, які закликають на допомогу енергію навколишнього середовища, предків, звірів, інформує Ukr.Media.

Шаманізм має давню історію і ґрунтується на вірі у зв'язок шаманів з духами звірів, природними силами, а також предками, пов'язаний з магією. Ритуали шаманів відрізняються величезною потужною силою, завдяки якій можна увійти в стан трансу, поспілкуватися з душами померлих предків свого роду, зіткнутися зі злими духами. Існує кілька ритуалів, завдяки яким можна захистити своє житло від нечистої сили.

Ритуал «Священні звуки»

Священною називають мелодію, яка раніше звучала під час камлання. Існує всього 7 ритмів, кожен з яких відрізняється за змістом і призначенням. У разі, коли вдома немає бубна шамана, можна використовувати будь-яку тверду поверхню.

 • Ритм Змії — являє собою 3 удари в повільному темпі. До нього вдаються, щоб позбутися негативу і зміцнити свою внутрішню силу.
 • Ритм Оленя — потрібно зробити 2 повільних і 2 швидких удари. Він допомагає позбавитися негативу і привернути щастя.
 • Ритм Черепахи — 1 повільний, 2 швидких і знову 1 повільний удари. Допомагає закликати благополуччя і любов у сім'ї.
 • Ритм Бика — 1 повільний удар і 4 швидких. Завдяки даному ритму можна поставити потужний захист, на житло, так і на весь свій рід.
 • Ритм Чаплі — 2 швидких удари і 2 повільних. Використовується для подолання проблем, що обрушилися на людину і його рідних.
 • Ритм Павука — 2 швидких, 1 повільний і 2 швидких удари. Допомагає привернути позитивну енергетику.
 • Останній ритм Ведмедя — 4 швидких, 1 глухий удар. Використовується для захисту від ворогів і недоброзичливців.

  Ритуал допоможе очистити будинок

  Вхідні двері можуть залучити в оселю безліч бід і негод, оскільки через них можуть перейти недоброзичливці з поганими намірами. Щоб захистити своє житло від незваних гостей, варто вдатися до потужного обряду.

  Для цього необхідно розкласти камені біля порога вхідних дверей. Потім запалити свічку і поставити перед вхідними дверима. Вимовити магічне заклинання голосно, при цьому потрібно стояти всередині свого житла навпроти вхідних дверей.

  «Духи, зімкніть моїм ворогам губи, зціпіть їм зуби, позбавите їх злого розуму, подаруйте їм добрий погляд!»

  Шамани живуть в сучасному світі, передаючи свій накопичений досвід і знання кожному поколінню. Їх ритуали, пов'язані з навколишнім середовищем і духами, відрізняються могутньою силою.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *