Породи собак для кожного знака Зодіаку: яка підходить саме вам

Багато людей дуже люблять собак, проте це відповідальність і можливість змінити своє життя в інший бік. До такого питання варто ставитися дуже серйозно, і обдумано, інформує Ukr.Media.

Але характер собак також підпорядковується зіркам, тому не варто ігнорувати той факт, що певному знаку Зодіаку підійде конкретна порода собак.

Овен

Овни добре сумісні за своїм характером і манерою життя з чихуахуа. Вони подібні своєю впертістю, і водночас примхливістю. Однак ця порода собак дозволить Овнам побачити в собі недоліки, і більше цінувати гідність.

Телець

Тельці мають дуже унікальну впевненість в собі, іноді можуть проявити сентиментальність, однак це не заважає їм стояти на ногах впевнено і продовжувати рухатися вперед. Представникам даного знака дуже підійдуть такси, які своєю присутністю створять певний затишок і гармонію.

Близнюки

Близнюки здатні знайти для себе достатню кількість другорядної роботи, і з легкістю змінити сферу діяльності. Близнюкам дуже підходять по своїй натурі мопси.

Рак

Пекінеси дуже люблять, щоб їм було комфортно, а життя, щоб було організоване розмірено, без поспіху і несподіванок. Саме таке життя собі будують і Раки. У зв'язку з цим представники даного знака охоче будуть займатися пекінесами.

Лев

Вірним другом для Левів стане ши-цу, бо вони володіють сильним характером, не можуть переносити самотності і неповагу з боку оточуючих. Крім того їм подобається перебувати в центрі уваги, проявивши при цьому свою харизматичність.

Діва

Діви звикли жити в чистоті і гармонії з оточуючими, у зв'язку з цим звичний спосіб життя не порушить бішон фрізе, який зможе підкорити серце свого господаря.

Терези

Йоркширський тер'єр буде добре доповнювати звичне життя Терезів. Вони обидва не переносять скандалів і криків, а у всіх життєвих ситуаціях проявляють свою вихованість.

Скорпіони

Скорпіони комфортно себе почувають в колі нервових і невпевнених в собі людей, у зв'язку з цим зможуть знайти спільну мову з той-тер'єром, а надалі ще й будуть гармонійно доповнювати один одного.

Стрілець

Стрільцям слід обирати одного з породи карликового пінчера, це пов'язано з їх хоробрістю, незалежністю і прагненням пізнавати світ.

Козоріг

Козорогам необхідний в компанію джек рассел тер'єр, що дозволить наситити життя фарбами, і різноманітністю мислення і можливостей.

Водолій

Водолії своєю доброзичливістю і благородством, не сильно розбираючись в людях, зможуть дещо адаптуватися до навколишнього світу завдяки мальтійській болонці.

Риби

Китайська хохлата собака має досить оригінальний зовнішній вигляд, крім того вона дуже екзотична, тому по своїй зовнішності і манері поведінки дуже підходить Рибам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *