Манікюр по фен-шуй, щоб привернути успіх і благополуччя

Фен-шуй — це східне вчення про гармонію у всіх сферах життя, про рівновагу між внутрішнім світом людини і світом навколо. Важливу роль у фен-шуй грає колір. Цю особливість можна використовувати для залучення удачі, інформує Ukr.Media.

Фен-шуй — це складна наука, яка описує світ навколо нас і те, як він впливає на наше життя. Наприклад, енергетика житла міцно пов'язана з біоенергетикою людини, тому якщо будинок обставлений грамотно з точки зору фен-шуй, його мешканці менше хворіють, краще почуваються, швидше добиваються успіхів, живуть у злагоді й любові. У фен-шуй є багато різновидів: існує, наприклад, фен-шуй саду та городу. Можна використовувати це східне вчення і в повсякденних справах — наприклад, підбираючи манікюр.

Згідно фен-шуй, кожна сторона світу відповідає за якийсь аспект нашого життя, і з нею співвідносяться певні життєві сфери, а також стихії і кольори. Тому манікюр по фен-шуй насамперед заснований на виборі правильної кольорової палітри.

Колір нігтів: як він залучає удачу по фен-шуй

Удача в кохані. Колір цієї сфери — рожевий, але можна використовувати приємні особисто вам відтінки червоного і коричневого. Для багатьох любов тісно пов'язана зі сферою сім'ї, її кольорами є зелений, коричневий, чорний, синій. Залежно від особистого вибору можна зробити упор на родинні стосунки (і вибрати, наприклад, спокійний глибокий синій колір для нігтів) або вдихнути у відносини пристрасть (і тоді вся червона палітра — до ваших послуг). Можна поєднати два в одному і зробити манікюр у відтінках шоколаду або кориці, а можна взяти пастельний зелений (для родинного благополуччя) і ніжний рожевий (додати романтики).

Удача в грошах. Кольори багатства у фен-шуй — це зелений і фіолетовий. Можна використовувати поєднання одного з іншим та зробити однотонний манікюр. Також варто врахувати, що грошовий добробут часто безпосередньо залежить від кар'єрних успіхів. Тому залучаючи удачу до свого гаманцю, можна потурбуватися і підйомом по службовому становищу. Кольори кар'єри — синій і блакитний, і чорний.

Успіх у навчанні та самореалізації. Це дві сфери, але ми об'єднуємо їх разом, оскільки навчання не закінчується виходом з коледжу або університету. Ми продовжуємо вчитися все життя: шукаємо способи дізнатися щось нове для зміни професії, навчаємося побудови відносин, читаємо книги з популярної психології або кулінарії — і все це складає нашу особистість і розвиває її. Кольори знань у фен-шуй — жовтий, оранжевий, бежевий і теракота. Кольори слави і визнання — зелений і насичений червоний.

Форма нігтя: залучаємо везіння по фен-шуй

Наука фен-шуй хороша тим, що при загальних закономірностях, в рівній мірі діючих для всього навколишнього світу, вона гнучко працює в індивідуальних умовах. Так, форму нігтя потрібно вибирати, орієнтуючись не на готовий шаблон, а на свої потреби.

Наприклад, ситуація в особистому житті (або в кар'єрі) склалася негативна, кризова, потрібні вольові рішення і тверда рука. Краще робити геометричную форму нігтя — квадратні нігтьові пластини або навіть загострені кінці. Хоча зовсім вже перегинати, звичайно, не слід: агресивний манікюр викличе закономірну агресію у відповідь, нехай навіть не дуже усвідомлену, але справі вона тільки зашкодить.

Інший варіант — потрібно підтримати гармонійні стосунки в сім'ї після сварки. Тут ми беремо овальну форму, підбираємо до неї відповідний колір, який залучає удачу, і відмовляємося від гострих кутів як у формі, так і в дизайні нігтя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *