Лінія Янгола-охоронця на долоні: Чи є вона у вас?

У хіромантії ця лінія означає захист вищих сил, а точніше, особливе заступництво вашого янгола-охоронця, інформує Ukr.Media.

Лінію янгола-охоронця називають по-різному – лінія-сестра та лінія Марса. На жаль, така лінія є не у всіх.

Якщо ж ви знайдете її на своїй руці, пам'ятайте, що ви везунчик і радійте тому, що ваш янгол оберігає вас від нещасть та бід.

Лінія янгола-охоронця на руці:

Лінію янгола-охоронця називають другою лінією життя. І не тому, що вона знаходиться поруч з нею, а тому що вона означає порятунок, захист і сильну підтримку.

Якщо лінія янгола-охоронця йде паралельно лінії життя майже по всій її довжині, то це означає, що людина буде перебувати під захистом протягом усього свого життя.

Буває, що лінія янгола-охоронця супроводжує певний невеликий відрізок лінії життя, який виглядає дуже слабким або зовсім розірваний. Розрив на лінії життя означають лиха, хвороби, нещастя і небезпеки. Але якщо поруч з розривом знаходиться лінія янгола-охоронця, то біда мине людину.

Якщо лінія янгола-охоронця знаходиться на правій руці, то це означає, що людина отримала заступництво вищих сил завдяки своїм особистим заслугам. Вищі сили нагородили її сильним захистом або за якісь добрі справи, або за страждання в минулому.

Якщо ця лінія розташована на лівій руці, то захист янгола-охоронця даний людині від народження, і, швидше за все, передався від роду.

Взагалі, власники лінії янгола-охоронця – везунчики по життю. Вони завжди вибираються здоровими і неушкодженими з аварій та катастроф, вони практично ніколи не відчувають матеріальних труднощів, вони здорові і їх минуть неприємності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *