Жаба — талісман, який варто мати у кожного вдома

З давніх часів світові культури завжди шанували свої звичаї та традиції, використовуючи особливу символіку в побуті й дотримуючись певних ритуалів у справах. Так, наприклад, люди вірили, що поклоняючись конкретному божеству або використовуючи певний талісман за призначенням, можна розбагатіти або залучити у своє життя нареченого/наречену, інформує Ukr.Media.

Трьох лапу жабу зазвичай ставлять спиною до вхідних дверей, щоб було відчуття, що вона заскочила в дім, несучи із собою багатство й удачу.

Тлумачення символу у різних народів

Одним з найпопулярніших символів є зображення Жаби (зеленої, золотої, червоної та ін). Однак значення жаби як символу в різних країнах дещо відрізняється.

Трьох лапа Жаба в Фен-шуй — символ багатства

Це непоказне земноводне створіння сприймається китайцями мало не як священна тварина! І не дивно, що такий талісман у вигляді трипалої Жаби з монетою в роті (ідеально, якщо ця фантастична тварина ще й сидить на золотих монетах) розміщено на найбільш видних місцях в магазинах, готелях, кафе та інших «прибуткових» місцях.

Поради щодо використання: відповідно до законів Фен-шуй, талісман необхідно розмістити в «правильному» напрямі — Південно-східна частина приміщення — сектор багатства та удачі.

Китайські бізнесмени найчастіше мають грошовий амулет прямо поруч із касовим апаратом (не знаємо, чи збігається це з сектором грошового процвітання, але начебто логічно). Будь-який оберіг у формі тварини або божества згідно з фен-шуєм повинен бути повернутий всередину приміщення, але у жодному разі не у напрямку до вхідних дверей. Вся міць і творча енергія талісмана повинна текти в будинок.

Символ чаклунства, жадібності і переродження в Християнстві

Наші предки теж приписували Жабі якийсь містичний сенс. Слід зауважити, що християни сприймали цю істоту зовсім інакше — жадібність, скупість, заздрість. Водночас у слов'янських казках жаба — це зародження чогось прекрасного, нового; переродження через спокутування гріха.

Символ довгожителів, родючості і творення у мусульман

Це невинне земноводне практично у всіх інших культур асоціюється з чимось позитивним і прогресуючим: бізнес, сім'я, особливе положення в суспільстві і т. д. Так, в Єгипті талісман у вигляді жаби нібито сприяє багатому врожаю, поліпшенню фінансового становища (тут вони сходяться в думці з китайцями) і, найнеймовірніше — додає років життя своєму господареві.

Жаба — берегиня вогнища і покровителька закоханих сердець в Греції

Надати допомогу в таких важливих питаннях, як добробут сім'ї та збереження теплих стосунків між закоханими, виявляється здатні не лише грецькі боги. Греки досить сміливо приписують Жабі союз зі самою Афродітою! Мабуть, жаб'ячі шлюбні ігри наводять романтичних жителів Греції на такий висновок.

Розташування в будинку

Кожній Жабі своє місце. Ось декілька рекомендацій із застосування талісмана:

  • Для посилення магічної дії талісмана-Жаби слід покласти їй в рот монетку, у разі, якщо хочете примноження грошей. Аналогічно робіть і для зміцнення родини, залучення другої половинки і процвітання в сімейному бізнесі — нехай ваша Жаба тримає в роті кільце.
  • Якого кольору рекомендується вибирати талісман, щоб досягти високих результатів у роботі? Різні джерела повідомляють, що чоловікам в цьому випадку підійде золота (позолочена) жаба, жінкам — срібна.
  • У Християнській культурі Жаба — це втілення людської заздрості. А ось талісман з малахіту здатний активувати сильний захист від недоброзичливців. Оточіть своє робоче місце малахітовими сувенірами та перестаньте турбуватися про «пристріт» і заздрісні погляди колег.
  • Бурштин, який так цінується китайцями, може посилити жіночу привабливість, сексуальність і чарівність. Жаба з цього каменю, виявляється, — дуже корисний атрибут для жінок.

Якщо вам потрібно домогтися від трьохсотої жаби швидкого ефекту по залученню грошей, зробіть таким чином: згідно з вченням фен-шуй жаба належить до водної стихії, тому поставте її в будь-яку ємність або резервуар з водою на добу.

Для того щоб жаба приносила користь, вважається, що необхідно цей талісман активізувати. Не важко здогадатися, що жаба особливо енергійна в мокрому середовищі. Таким чином, достатньо потримати її у воді якийсь час. Наступний крок — обрати місце в будинку (офісі) для розміщення такого «оберегу».

При виконанні перерахованих вище умов талісман не буде здійснювати ваші бажання без віри. В силу цього талісмана необхідно повірити та перейняти її на себе і своє життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *