Головні закони карми, якими не треба нехтувати

Попри скептичні погляди багатьох людей, кармічні закони все ж існують і працюють. Кажуть, що на функціонування цих законів впливає Всесвіт, інформує Ukr.Media.

Кармічний закон наповнення

Він свідчить про те, що заповнене через край неможливо наповнити ще більше. Саме тому, коли людина бажає появи чогось нового в її житті, то вона повинна, перш за все, позбутися від старих предметів, захоплень або відносин. У такому разі, це старе заміниться новим, що принесе в життя свіжі емоції і позитивну енергетику. Відбувається цей процес не відразу, на рішення і усвідомлення змін необхідний час, а бажання повинне бути щирим і впевненим.

Закон причини і наслідку

Він говорить про те, що всі події, які трапляються в житті, відбуваються з певних причин. До цього закону належить і "закон бумеранга". Здійснюючи будь-який вчинок, потрібно завжди заздалегідь подумати про наслідки, які він може принести. Сенс "закону бумеранга" полягає в тому, що, роблячи комусь погано, людина при цьому заряджається негативною енергетикою, притягуючи до себе біди і проблеми.

Закон подібності

Його сенс у тому, що подібне притягується до подібного. Насправді, найближче оточення людини зазвичай подібне їй самій — за формою мислення, способом життя і звичками. Недарма є приказка "скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти". Варто зауважити, що недоліки оточення, які можуть особливо дратувати, неодмінно присутні і в самої людини, потрібно лише уважніше проаналізувати свою поведінку. Якщо людина часто злиться і висловлює вголос негативні думки, то вона притягує лише неприємності. І якщо все навколо дратує, то варто переглянути своє бачення світу, тоді життя зміниться на краще.

Закон накопичення змін

Він означає, що для досягнення бажаної мети необхідно рухатися до неї поступово, невеликими кроками, але чітко і за планом. За приклад можна взяти бажання схуднути і зробити собі рельєфне тіло. Тільки щоденні вправи в комплексі з правильним харчуванням принесуть результат. І нехай його буде видно не відразу, але з плином часу він буде досягнутим і таким, як і задумувалося спочатку.

Закон взаємозв'язку

Він говорить про те, що все, що відбувається в житті людей, має вплив одне на одного. Навіть начебто незалежна людина залежить від зовнішніх обставин і думки оточення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *