Духовне пробудження: що це таке і як його розпізнати

Духовне пробудження є безперервним процесом, під час якого людина усвідомлює свій зв'язок із нескінченністю і духовністю своєї натури, інформує UkrMedia.

Будучи духовними істотами, ми вічні за своєю природою. Однак, народжуючись у своїх тілах, багато з нас «забувають» про духовність. Часто ми дорослішаємо, і віримо у відсутність зв'язку один з одним і в те, що це життя є нашою єдиною сферою існування. Коли людина переживає духовне пробудження, вона згадує про духовність своєї натури, починаючи розуміти, що всі люди пов'язані між собою і є вічними створіннями. Момент духовного пробудження часто супроводжується специфічними симптомами.

Зазначимо, що не у всіх людей, що проходять етап духовного пробудження, будуть спостерігатися всі перераховані нижче симптоми, але кожен з них обов'язково помітить щонайменше кілька з них. Всі переживають пробудження по-своєму, залежно від чутливості душі.

Інтерес до метафізичних об'єктів і всього паранормального. Дуже часто у людей, які переживають духовне пробудження, спостерігається підвищений інтерес до метафізичних об'єктів і феноменів на зразок кристалів, карт таро, рейкі, ясновидіння і т. д. Цей інтерес допомагає людині зрозуміти суть свого пробудження, тому що звичайні об'єкти і знання не можуть відповісти на питання духовного характеру.

Інтерес до релігії. Деяких людей релігія притягує сильніше, ніж метафізика. Знову-таки, коли у особистості настає момент духовного пробудження, вона намагається усвідомити свою знову придбану свідомість, а релігія в даному випадку здатна дати відповіді на всі запитання.

Незвичні відчуття в короні. Корона вашої голови це місце, в якому мешкає чакра Сахасрара. Саме остання і з'єднує вас з вашим джерелом енергії. Якщо корона починає вібрувати або в цій області присутні якісь інші відчуття, то це явна ознака того, що у вас добре налагоджений контакт з енергією Всесвіту.

Дзвін у вухах. Деякі люди, що переживають період духовного пробудження, чують дзвін у вухах, який, як правило, з'являється в момент вознесіння. Точно так само, як собака чує високочастотні звуки, у випадку людини дзвін у вухах означає, що ви теж стаєте більш чутливими до високих частот.

Запаморочення. Вознесіння належить до процесу трансформації і змін. По мірі того як всередині нас наростає енергія, у людини періодично може з'являтися відчуття дисбалансу. Якщо у вас запаморочення, «приземлитися» вам допоможе глибоке дихання і медитація.

Озноб і тремтіння є ознаками сильного зв'язку людини з джерелом енергії, тому ви і відчуваєте «дзижчання» свого енергетичного поля.

Менш серйозне ставлення до речей. Коли людина розуміє, чому люди є нескінченно вічними створіннями, йому відкривається більш глобальна картина світу. У мить всі нагальні проблеми і труднощі постають у своєму справжньому вигляді – як тимчасові і по більшій частині не мають ніякого значення.

Посилення емпатії та співчуття. Духовно пробудившись, ми усвідомлюємо свій зв'язок з усіма оточуючими нас людьми. У підсумку ті, хто переживає духовне пробудження, більш схильні проявляти до інших людей любов і розуміння.

Отримання регулярних телефонних дзвінків в 11:11. Комбінацію цифр «1111» прийнято вважати духовно значущою послідовністю цифр. Ті, хто проходить через духовне пробудження, часто бачать цифри 11:11 на своїх електронних годинниках, у телефонних номерах, автомобільних номерних знаках, виставлених рахунках та інших місцях.

Синхронність або значущі збіги трапляються все частіше і частіше.

Усвідомивши вічність своєї натури, ви станете менше боятися смерті і почнете приймати її неминучість. Після духовного пробудження людина може прийти до спокійного розуміння того факту, що смерть є лише проміжним станом, а не «кінцем всього сущого».

Інтерес до занять, які зміцнюють зв'язок між тілом і душею. Наприклад, йогою, медитацією або бойовими мистецтвами.

Отримання послань і розуміння їх сенсу. Встановивши контакт зі своєю духовною стороною, ми починаємо помічати послання, які покликані допомагати нам і дарувати натхнення. Наприклад, у критичний момент ви можете побачити потрібні вам слова, написані на білборді або на вуличному знаку. А ще це може бути хмара, що прийняла форму чогось важливого, що має для вас велике значення (зразок серця або ангела).

Почуття «єднання». Щоб зрозуміти цей рідкісний симптом, спочатку його потрібно відчути. Це момент абсолютної ясності, коли людина відчуває абсолютний зв'язок і контакт з усім Всесвітом. Сприяють пізнанню такого почуття заняття глибокою медитацією.

А вам доводилося відчувати якісь з перерахованих вище симптомів духовного пробудження?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *