Чому затемнення 8 квітня насправді переверне життя кожної людини до 25 травня

Вся річ у тім, що 8 квітня відбудеться потужне затемнення і молодик у знаку Овен, які відповідають за зухвалий початок і прогрес якоїсь ситуації. Цей знак управляється вогненною стихією, а вона управляє швидким розвитком подій, коли майбутнє буквально вривається в будинок чи життя — сховатися неможливо, інформує Ukr.Media.

Кожне затемнення має свій градус — місце в гороскопі, в якому в момент події знаходиться Сонце. Енергетично це найважливіша частина небес, тому що вона наділяється величезним потенціалом — будь-яка планета, яка потім встає на цю точку, буквально проживає затемнення заново і народжує чергові ситуації.

Щоб вирахувати, коли реально трапляться найважливіші події, які розпочинатимуться 8 квітня, можна відзначити градус Сонця — воно стоятиме у 18 градусі Овна. А диспозитор затемнення Марс лише до 25 травня увійде в цей градус, що обіцяє найпотужніші події саме до цієї дати.

Саме 25 травня Марс отримає та помножить той потенціал подій, який утвориться 8 квітня. Тому не хвилюйтеся, якщо якісь ситуації, які ви запускаєте у квітні, реалізуються повільно. Дайте Марсу проявити себе, адже 25 травня окрім нього, на небі утворюється Повний місяць у Стрільці, що принесе потужну енергію прориву та особистих досягнень з якогось супер вдалого питання. Щоб не сталося 25 травня, це воля долі, щоб покращити ваше життя!

Ситуація може бути пов'язана з проривом у фінансах, з покращенням кар'єри чи якимись міжнародними чи освітніми досягненнями. Ймовірно, ви можете до цього моменту відчути сили проломити стіну в тому, що тривалий час не виходило чи відкладалося.

Для багатьох людей події 25 травня можуть стати справжнім цунамі на любовному фронті — саме 25 травня Венера увійде в трін від Плутона, який може принести зустріч із людиною, з якою вам буде цікаво, легко та максимально комфортно за фінансовою рівною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *