Чому важливо подивитися в дзеркало, якщо довелося повернутися додому

Безліч прикмет, які пов'язані з дзеркалами, пов'язані зі злом і захистом від злих духів. Але не всі знають, чому заведено дивитися в дзеркало, якщо за чимось повернулися в приміщення, хоча дана прикмета є досить поширеною, інформує Ukr.Media.

Навіщо дивитися в дзеркало, якщо раптово повернулися додому

Одним з найголовніших пояснень даної прикмети є те, що людина, коли не заплановано повертається додому, може налякати і порушити спокій домовика, який вважається господарем в будинку. Після цього вчинку домовик може образитися і почати мстити людині: шкодити її і лякати ночами. Тому необхідно заглянути в дзеркало, щоб домовик заспокоївся і межі двох світів залишилися непорушними.

Часто люди повертаються додому, коли щось забули з собою взяти, тому мають не дуже приємний настрій. Тому багато фахівців рекомендують не лише подивитися в дзеркало, але і покривлятися перед ним з висунутим язиком. Вважається, що таким чином можна відігнати весь негатив, який людина принесла разом з собою в будинок, разом з поганим настроєм. Також існує думка, що подивитися в дзеркало і покривлятися недостатньо, тому необхідно ще переодягнутися або хоча б змінити зачіску.

Інші прикмети пов'язані з дзеркалами

Найпоширенішою прикметою, пов'язаною з дзеркалами, є заборона на розташування спального місця біля дзеркала. Вважається, що під час сну душа покидає людину і після раптового пробудження можна побачити свою душу в дзеркалі, тим самим, злякавши її, що призведе до того, що вона назавжди покине тіло.

Також вважається страшним розбити дзеркало, бо його осколки здатні розрізати все життя людині, а також позбавити її щастя і благополуччя на сім років. Також існує прикмета закривати дзеркала темною тканиною в тому будинку, де вмирає людина. Це пов'язано з тим, що дзеркало запам'ятовує всіх, хто в ньому з'являвся, і можна побачити мертвого у відображенні дзеркал його будинку. Також ще є думка, що після смерті дзеркала стають порталом між двома світами, і якщо їх не закрити, то можна впустити у свій будинок нечисту силу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *