Чому прикмети забороняють мити посуд одразу після їжі

Є багато народних прикмет, пов'язаних зі столовими приладами. Батьки помічали, що неправильне поводження з ложками, вилками та ножами може спровокувати низку негативних наслідків, інформує Ukr.Media.

З давніх-давен вважалося, що найбільша ложка в домі має належати голові сімейства. А ось помішувати нею їжу категорично заборонялося, адже через це в родині могли виникнути сварки "на порожньому місці".

Також, щоб уникнути сварок, господині намагалися не шуміти посудом. Згідно з прикметою, зі столу потрібно прибирати тихо, інакше порожніх клопотів і конфліктів не минути. Щоб не накликати нещастя в дім, предки ніколи не "вішали" ложку на тарілку.

А щоб уникнути хвороб, у жодному разі не можна користуватися чужою ложкою. Господині, які миють посуд одразу після їжі, ризикують накликати на свою родину неприємності. Краще трохи відпочити й вимити начиння пізніше. Що стосується столових приборів, то їх у жодному разі не можна витирати. Краще поставити або повісити їх так, щоб вода безперешкодно з них стікала.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *