Чи можна передаровувати подарунки — народні прикмети та поради

Питання – чи можна передаровувати, дійсно актуальне, адже нерідко підносять те, що нам не потрібне, але пригодилося б іншим людям. Настав час дізнатися, коли можна, а коли не можна позбавлятися від непотрібних презентів, інформує Ukr.Media.

Чому не можна передаровувати – прикмети

Існує безліч прикмет, пов'язаних з подарунками. Одна з найпоширеніших – подароване не дарують.

Згідно однієї теорії справа в тому, що раніше практично всі подарунки були «хендмейд» і людина вкладала у створене нею частинку душі, свою енергію, час і тому позбутися від дарованого було б блюзнірством.

Щонайменше, на людину, яка б зробила такий крок, образилися би. З іншого боку, віддавши подарунок, людина втрачає все хороше, що її побажали.

Люди вірять, що під час передачі подарунку дарувальник віддає частину своєї душевної енергії та між двома людьми утворюється енергетичне поле, сильний зв'язок.

Поки подарунок знаходиться у іменинника, дарувальника згадують, зв'язок зберігається. А якщо подарунок передарувати, енергетичне поле рветься. Відповідно, відносини між цими двома людьми можуть також погіршуватися. Передарувавши подарунок друга, ви можете його втратити.

Від яких подарунків можна позбутися

З усіх правил є винятки. Дійсно існують предмети, які можна підносити по другому разу. Наприклад:

  • прикраси;
  • антикваріат;
  • оригінали картин;
  • будь-які речі, які передаються з покоління в покоління.

Робити це можна тільки попередньо очистивши предмет. В іншому випадку разом з накопиченою чужою енергією подароване дзеркало, кинджал, картина (яка може виявитися негативною) перейде до іншої людини.

Це ж стосується дорогоцінних прикрас. Особливо, якщо передає кільце не кровний родич. У цьому випадку річ потрібно освятити в церкві або самостійно омити святою водою і прочитати над нею «Отче наш».

Є різні думки щодо традиції дарувати іменні ножі або кинджали. Подібним чином можна увічнити пам'ять предків, які передавали цю зброю в своєму роді (від батька до сина). Однак, сам по собі ніж не несе позитивну енергетику і є чимало прикмет, які підтверджують, що колючо-ріжучі предмети притягнуть негатив до нового власника.

Екстрасенси наполягають, якщо кинджал не використовувався для самооборони, він "не знає, що таке кров" і не накопичує негативну енергію, а мудрість, досвід, які передаються молодому поколінню, то це хороший подарунок.

Що робити з непотрібним подарунком?

Можливо, вам хтось подарував річ, яка не потрібна і ви не проти позбутися від неї. Можете вчинити по-різному. У першому випадку, якщо є чек, поміняйте її в магазині на більш відповідний товар або здайте назад.

Віднесіть річ у благодійний фонд або дитячий будинок. Користі вони принесуть набагато більше, ніж перебуваючи в комірчині. Віддайте річ тій людині, якій, на вашу думку, вона знадобиться більше.

Передаровувати подарунки, звичайно, не найбільш хороша ідея. Особливо, якщо вони були піднесені від чистого серця і всієї душі. Однак, є ситуації в яких від подарунку можна позбутися, причому не притягуючи до себе негативну енергію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *