4 знаки Зодіаку, у яких у квітні доля зміниться на 180 градусів

Період Коридору затемнень лише початок трансформаційних процесів. Астрологічні події у квітні 2024 року нікого не оминуть. Енергія Овна спровокує людей на більш імпульсивні дії. Вже з початку місяця багато хто почне помічати зміни в різних сферах життя, інформує Ukr.Media.

Стрілець

Самотні Стрільці, чи готові Ви до змін в особистому житті? У квітні може статися доленосна зустріч, але важливо бути готовим до цього моменту. Чи здатні Ви віддати частину своєї свободи замість серйозних відносин? Відповідь на це питання важливо знайти під час Коридору затемнень. Сонячне затемнення проходитиме через Ваш 5 будинок: придивіться до Ваших шанувальників та їх дій на початку квітня.

Риби

Ретроградний Меркурій в Овні перетворить Риб до невпізнання. Ви будете рішучішими у своїх діях, тому не варто дивуватися змінам до кінця місяця.

Сонячне затемнення на початку місяця пройде через Ваш будинок фінансів: Ви зможете переосмислити свій підхід до матеріальних благ і використати це на благо. Пам'ятайте, що у матеріальних речах немає нічого поганого! Зрештою, Ви можете використовувати їх для допомоги іншим.

Козеріг

Настав час навчитися балансувати між роботою та сім'єю, Козероги! Сатурн у Рибах упродовж тривалого часу підказував Вам, що зариватися з головою у роботу — не вихід. Коридор затемнень вкотре порушить питання здоров'я: можливі переживання та погіршення самопочуття. Вам, як нікому іншому, важливо пам'ятати, що без гідного відпочинку Ви не зможете показувати свої найкращі результати.

У квітні також приділіть увагу своїм близьким людям, адже Сонячне затемнення проходитиме через Ваш 4 будинок сім'ї. Ви зможете відпустити старі образи, які турбують Вас з дитинства.

Овен

Квітень — час для зростання у всіх сферах, представники знаку Зодіаку Овен! На початку місяця Сонце, Місяць, Венера та Меркурій будуть у Вашому знаку Зодіаку.

Ретроградний рух Меркурія може трохи заплутати карти. Однак вже із закінченням Коридору затемнень Ви помітите, що цілі перед собою Ви бачите ясно. Не бійтеся діяти з 8 квітня: зірки допоможуть Вам!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *