3 знаки Зодіаку, серед яких є люті ледарі

Ох, ще та погодка за вікном! Спати в прямому значенні рубить. Лінь і не бажання щось робити, окрім як впасти і спати. Цілеспрямовано та з особливим цинізмом, махнувши рукою на всі справи, інформує Ukr.Media.

Взагалі ліньки це разюча риса, адже вона в якомусь сенсі і в правду двигун прогресу. Але мова піде не про прогрес, а знаки Зодіаку. Представники яких можуть бути просто запеклими неробами та ледарями.

Хоча відомо, що знак Зодіаку тут особливої ролі не грає. Але мені все ж таки стало цікаво поміркувати на цю тему.

Рак

Чому тут згадані представники Раку? Та тому, що серед них просто люті герої цієї добірки. Зрозуміло що, як і всі нормальні люди, Раки теж бувають різні.

Але все ж таки, серед розумних і чіпких представників цього знака є просто запеклі ледарі. Які знайдуть скільки завгодно виправдань своїй бездіяльності.

Адже як тільки настає час, коли потрібно щось робити, відриваючи свою 5 точку від затишного дивана… У такого Рака відразу погіршується самопочуття, моментально просто. Ну там рука паморочиться, або волосся болить…

Найсмішніше, що ці люди насправді все чудово можуть і вміють. Просто не бажають нічого робити. Найгірше примудряються знаходити зручних партнерів, які будуть тягнути їх на собі.

Лев

Леви і лінощі, тема дуже складна та неоднозначна. Ніколи точно не знаєш, у чому причина.

За великим рахунком, представників Лева важко назвати ледарями. Тому що жоден інший знак не вміє так все організувати як представники Лева.

З іншого боку, феноменальні організаторські здібності, ідеальна добірка людей за ключовими точками… Це саме ліньки представників Лева.

Адже зробивши все це, вони часто зайняті тим, що віртуозно скидають на інших усі справи.

Риби

Взагалі про представників Риб часто кажуть що вони мовляв ледачі. І часто це буває правдою.

Ні, представники Риб нічим не гірші за інші знаки. У них маса відмінних рис, які вони проявляють. Лише творчий потенціал представників Риб, мимоволі викликає повагу.

Але так само Рибки одні з найзавзятіших ледарів у всьому зодіакальному колі.

Саме представники цього знака, стали родоначальниками мистецтва, яке дозволяє нічого не робити з моторошно зайнятим виглядом. Деякі представники цього знака настільки просунулися в ньому, що навіть ці справи примудряються спихати на когось ще.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *