10 ознак того, що ти — розумна жінка

У мережі постійно бродять статті на тему «125 ознак того, що ти — мудра жінка». Нічого нового там, звичайно, не пишуть. Більш того,там і про мудрість немає ні слова. Тільки про зручність. Мудра жінка — це, виявляється, жінка, яка зручна чоловікові. МИ не можемо з цим погодитися, але, щоб заперечувати, потрібно запропонувати альтернативу, правда? Це ми і робимо, передає Ukr.Media.

Ти собі не брешеш

Ні в головному, ні в дрібницях. Тому що — а сенс? Розгрібати проблему доведеться рано чи пізно, так чи інакше. А брехня отжирає ресурс, який знову ж доведеться заповнювати. Навіщо це все? Якщо він так і не подзвонив, це означає, що ти йому не сподобалася. Крапка. Фантазії про те, що він поїхав до Гватемали відвідати раптово хвору бабусю, чи втратив твій номер, або так сильно закоханий, що соромиться зателефонувати, — не твої фантазії. Ти не займаєшся самообманом і не страждаєш потім від його наслідків.

Ти не зациклена на чоловіках

Зрозуміло, ти їх любиш. Але тобі є що любити і крім прекрасних хлопчиків — свою роботу, свою родину, своє хобі. Звичайно,чоловіки у тебе були, є і будуть. Можливо,ти вже знайшла чоловіка, з яким плануєш провести залишок днів. Але ти не вважаєш, що тільки в цей момент ти відбулася, нарешті,як жінка. Ти була успішною жінкою до нього і залишишся нею, якщо ви раптом розлучитеся. І найголовніше — ти ніколи не станеш задушливій жінкою. Тієї самої, що буквально не дає своєму чоловікові вдихнути свіжого повітря, бо постійно на ньому висить. Ти самодостатня.

Ти не впивається емоціями

Якщо ти щаслива — ти радієш. Якщо тобі погано — ти сумуєш. Ти не ховаєш свої емоції і не пригнічуєш їх, оскільки розумієш, що вони суть ти сама. А от професійної страдниці з тебе не вийде, тому що ти себе накручуєш,не перебираєш свої образи і втрати. Загалом, не влаштовуєш театр однієї акторки — о, як я страждала, яку трагедію пережила! Пережила — і слава богу, нема чого в цьому копирсатися роками.

Ти прониклива

А значить, відразу бачиш, коли тобі брешуть, що, звичайно, дуже і дуже корисно. Але твоє внутрішнє зір не вибірково і не спрямоване тільки на тебе саму. Ти відчуваєш,коли комусь дійсно погано, і ти запропонуєш допомогу. Ти бачиш, коли хтось дійсно щасливий, і ти це відзначиш, тому що людині буде приємно.

Твій образ склався

Ти знаєш, що тобі йде, а що — ні, і не витрачаєш час на ризиковані експерименти, про які потім пошкодуєш. Ти не гонишься за модою, а стежиш за нею і вибираєш тільки те, що ідеально впишеться в твій стиль. Неодмінно справити на когось враження — взагалі не твоє завдання: головне, гармонія зовнішнього і внутрішнього. Що найцікавіше, з боку здається, ніби ти взагалі не докладаєш ніяких зусиль для підтримки своєї краси, але при цьому ти завжди і скрізь виглядаєш доречно. Рівно так, як того вимагає ситуація.

Ти встановлюєш рамки

У будь-якій сфері твоєму житті є певні межі, за межі яких тобі не хочеться виходити. Або, навпаки, туди не хочеться когось пускати. І продавити ці межі не вдається нікому і ніяким способом. Тебе можуть вмовляти, підкуповувати,шантажувати чи намагатися обдурити, але це марна трата часу і сил. Тому що ти сама вирішуєш, коли, навіщо і для кого ці рамки можна зрушити.

Ти прекрасно знаєш себе

Твоє тіло не підносить тобі несподіваних і неприємних сюрпризів просто тому,що ти до нього уважна. Ти, ясна річ, жива людина і можеш захворіти або раптово погано себе відчути, так просто не виспатися, в кінці кінців. Але в тебе не буває важкого похмілля у той день, коли потрібно добре виглядати й бути бадьорою. Тому що напередодні ти зупинилася рівно тоді, коли було треба. І це, до речі, зовсім не залізна воля і не постійний самоконтроль — ти просто відчуваєш себе, тому що вмієш, а вмієш, тому що розумієш, як це важливо.

Ти вмієш аналізувати

Мрії — справа хороша, але ти все-таки волієш плани, коли мова заходить про щось важливе. І ці плани ніколи не бувають нездійсненними. Це знову ж таки питання чесності з собою, але не в першу чергу. Мало користі від уміння будувати плани,якщо немає вміння аналізувати ситуацію і прораховувати варіанти. Ти вмієш і те,і інше.

Ти живеш цим

Минуле тебе цікавить тільки у зв'язку з спогадами та накопиченим досвідом. А от переживати з приводу того, що було зроблено не так, сказано не так і прожите не так, ти не будеш. І його минуле тебе теж цікавить виключно в контексті«А що там взагалі було?». І тільки. Ніяких «А чому?», «А от якби…» і «Та як він міг!». Минуле пройшло. А що стосується майбутнього, то ніякого прогнозованого майбутнього не буває, і ти це прекрасно розумієш. Тому мріяти і планувати можна, звичайно, але жити треба зараз. І в тебе це виходить.

Ти залишаєшся жінкою

Ти зовсім не збираєшся піддаватися на дурні виверти в дусі «справжня жінка повинна…», але і заперечувати свою жіночність тобі в голову не прийде. З якою,власне, дива? З чого б раптом відмовлятися від квітів, красивих платтів і сумочок, від домашнього затишку і від балаканини з подругами? Бути жінкою — чудово. Нерозумно відмовлятися від цього, правда?

 

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *