Збережуть гроші, час і нерви: 12 порад для походу в супермаркет

Якщо ви не хочете витрачати години на пошук потрібного продукту і шукати "що дешевше", підготуйтеся до походу в супермаркет заздалегідь. Спочатку буде непросто, а тоді ці 12 кроків увійдуть до звички, інформує Ukr.Media.

Шукайте знижки на сайті, а не в самому магазині

Складіть список покупок з урахуванням акцій, що діють. Щоб жовті цінники не валили ваші плани, зайдіть на сайт заздалегідь, скористайтеся фільтром і подивіться на спеціальні пропозиції до виходу з дому. Найвигідніші внесіть до списку.

Прогуляйтеся по дому та знайдіть, чого не вистачає

Перед тим, як їхати в магазин, пройдіться по всіх кімнатах. Завітайте у ванну, спальню і вітальню, а не тільки на кухню — напевно ви виявите, що закінчився кондиціонер для білизни та лампи потребують заміни. Не забувайте поповнювати список у процесі ревізії.

Захопіть із собою плеєр чи беруші

У супермаркетах нерідко вмикають повільну заспокійливу музику. Такі звуки знижують тривогу, і ось ви вже готові розлучитися з кругленькою сумою, адже "все буде добре". Не потрапляйте на цю вудку і слухайте свої енергійні, але більш тривожні хіти, щоб уникнути необґрунтованих витрат.

Не ходіть до магазину в годину пік

Ранок — чудовий час для походу в супермаркет. Подивіться, в який години супермаркети роблять додаткові знижки, і відвідуйте магазини саме в цей час — тоді ви не зустрінете багато народу.

Поставте будильник

Він сповістить про те, що ваш тимчасовий ліміт перебування в магазині завершено. Якщо ви здійсните покупки в строгий проміжок часу, вам навряд чи вдасться побродити по місцях знижок і побачити щось цікаве поза списком.

Дивіться вище та нижче

Продукти, які знаходяться на рівні очей людини, найдорожчі. Ще там можна виявити товари, які ніяк не вдається продати. Найкращий вихід — ковзати поглядом по нижніх і верхніх полицях, а також по віддаленим куточкам холодильника, там може загубитися найсвіжіша продукція.

Зверніть увагу, що випускає супермаркет

Багато супермаркетів займаються виробництвом товарів. Щоправда, вони майже не витрачають гроші на його рекламу, а дизайн упаковки бажає кращого. Вивчіть, наскільки хороші товари вам пропонує магазин під власним брендом — серед них можуть бути недорогі та якісні варіанти.

Рахуйте вартість за ціною за кілограм

Нерідко упаковки сиру по 300 г коштують недорого, але в перерахунку на кілограм ціна викликає легкий шок. Для того, щоб навчитися витрачати грамотно, обчислюйте вартість товару за кілограм. І порівнюйте ціни між собою саме за цим принципом.

Зважуйте овочі самі

Зрозуміло, що це займе трохи більше часу, зате ви будете впевнені, що кожен помідор, поміщений у пакет, зрілий і не пом'ятий. Щоправда, такої впевненості немає, якщо ви берете продукти, розфасовані у магазині. Саме там трапляються м'яті овочі та несвіжі фрукти. Така економія часу виходить боком для вашого бюджету.

Підходячи до каси, тримайте себе в руках

Там є небезпечна зона спонтанних покупок. Здається, що на полицях дрібниці за вигідною ціною проблема лише в тому, що вони вам не потрібні. Якщо у списку шоколадні батончики, жуйки, горішки, іграшки та журнали? Якщо ні, гордо проїжджайте повз — все необхідне вже є у вашому візку.

Видаліть зайве

Перед тим, як викладати товар на стрічку, ще раз огляньте візок. У нього могли випадково покласти товар інші покупці, а може ви самі схопили щось із полиці, підкоряючись внутрішньому пориву. Загалом, саме час провести підсумкову ревізію.

Перевірте чек

Це важлива фінальна дія, яку ліньки виконувати. Але це лише спочатку. Звикнути можна до всього, тим більше, якщо ви плануєте боротися з марнотратством. Перегляньте список та кількість товару, якщо все коректно, можна їхати додому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *