Способи залучення багатства, які приховують всі мільйонери

Сьогодні, щоб мати хороший заробіток, недостатньо просто ходити на роботу. Успішні люди вважають, що для цього важливо використовувати спеціальні методики, які здатні змінити поточну енергетику і залучити багатство, інформує Ukr.Media.

Усвідомте своє місце в світі

Більшість людей помилково вірять в те, що результат їх дій залежить від деяких факторів, що є правдою. Але є одне але. Це лише ваш світогляд і ваші думки. Кожна людина схожа на художника, який малює на полотні. Чистий аркуш — це наше життя. Все, що ви думаєте, про що ви мрієте, чого хочете — все це стає нашим життям, немов художник малює на чистому аркуші. Так, проблеми трапляються, але їх легко можна уникнути або обійти простою впевненістю в собі. У художника є тільки одна проблема — відсутність фантазії. Ми обмежені тільки широтою своєї думки. Наші фарби — це бажання, а наша кисть — це саме життя, так що проблем бути не повинно.

Застосовувати грошові прикмети

Багато народів збирали спостереження про те, яким способом можна залучити гроші. Існує безліч незрозумілих речей, які періодично трапляються з кожним з нас. Щоб залучити багатство, використовуйте грошові прикмети на кожен день. Серед них є вельми несподівані і незвичайні способи залучення грошей і достатку.

Фен-шуй

Дотримання такої філософії дозволить вам зробити свій будинок, робоче місце і себе більш привабливими для так званої енергії Ци. Східні мудреці кажуть, що вона здатна дарувати людям все, про що вони мріють, зберігати їх здоров'я і бути джерелом достатку. Дотримуючись простих порад, ви зможете оточити себе успіхом:

  • поставте на робочому столі фігурку трилапої жаби або дракона;
  • купіть червоний гаманець і не витрачайте ніколи всі гроші до останньої монети;
  • залишайте монети біля дзеркала в коридорі або передпокої;
  • у коридорі або передпокої перед дверима повісьте червоні стрічки, щоб допомогти енергії Ци вільно циркулювати.

Фінансові гороскопи

Використовуйте універсальні і фінансові гороскопи. Також спостерігайте за станом місяця за місячним календарем. Річ у тім, що в нашому Всесвіті забагато об'єктів, які впливають на нашу енергетику. Астрологи допоможуть вам правильно взаємодіяти з ними, щоб зберігати фінансову удачу. Побудувавши свої плани разом з гороскопами, ви вплинете на своє майбутнє і направите свої справи у вірному руслі.

Мисліть правильно

Думки вважаються першопричиною всіх удач, невдач, чорних і білих смуг в житті кожного з нас. Вони будують наше енергетичне поле, нашу ауру, яка спілкується з центром Всесвіту. Якщо аура слабка, канал зв'язку не зможе подарувати вам те, чого ви хочете. Підсилюйте свою енергетику правильними думками і медитаціями. Постарайтеся зрозуміти основну істину про те, що все навколо нас будується на основі нашої свідомості. Правильні думки сформують позитивну програму, яка стане фундаментом майбутніх перемог у фінансовій сфері.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *