Жорстка правда про ваш дохід — простий і дуже важливий момент

Сьогодні ми покажемо вам зовсім інший погляд на вашу зарплату і ваші доходи. Зовсім неважливо, чим ви займаєтеся. Ви повинні зрозуміти один простий, жорсткий і дуже важливий момент, інформує Ukr.Media.

Сьогодні, ви заробляєте рівно стільки, скільки вам необхідно, щоб підтвердити дві речі:

  • Ваше ставлення до самого себе
  • Ваше ставлення до світу та зовнішнього середовища

Та кількість грошей, яка є на вашому рахунку також підтверджує ваше поточне ставлення до світу і до самого себе.

Скажемо ще простіше. Якщо ви відчуваєте себе в житті невпевнено, або якщо ви вважаєте, що удача і достаток спеціально або випадково обходять вас стороною, у вас буде рівно стільки грошей, скільки потрібно, щоб підтвердити саме цю психологічну установку.

Чому так відбувається? Тому що ключі від усіх дверей в нашій голові. Тому що так працює наше несвідоме.

Якщо ми налаштовуємо наше ставлення до себе і до світу на рівень великих грошей, несвідоме підкаже нам, як їх заробити. А якщо налаштовуємо на бідність, то бідність і отримуємо.

Ви можете скільки завгодно примовляти "я коту погладжу лапки, значить, завтра будуть бабки", але якщо в глибині душі ви в не відчуваєте себе на мільйон, багато грошей не буде.

Хочете багато грошей? Дуже багато грошей? Змініть ставлення до себе і до світу. І ваше несвідоме вам допоможе прийняти нову психологічну установку. Відчуйте себе на мільярд. Покажіть світові що ви коштуєте мільярд. І Всесвіт з вашим несвідомим самі прокладуть вам маршрут саме до цієї суми.

А якщо ви відчуваєте себе на 10 000 гривень, думаєте, як заощадити або від чого відмовитися, щоб влізти в бюджет, саме стільки грошей у вас і буде!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *