Декілька причин, чому багаті і успішні люди можуть декілька днів носити один і той же одяг

Багато людей витрачають величезну кількість часу вранці, вирішуючи, що їм надіти. В цьому немає нічого поганого, але в успішних людей рідше виникає така проблема. Вони часто ходять на роботу в одному і тому ж одязі, інформує Ukr.Media.

Вони не заморочуються

Перша і найголовніша причина того, що багато успішних людей ходять в одному і тому ж на роботу або на ділові зустрічі, в магазин або на прогулянки, полягає в тому, що вони просто не надають цьому значення.

Вони просто зосереджені не на цьому. Для багатьох успішних людей зовнішність не так важлива, як внутрішнє наповнення. Вони розуміють, що людину визначає не колір водолазки або штанів, їх бренд і ціна, а те, що знаходиться всередині. Вони концентруються на чомусь глобальному.

В них немає часу на це

Ілон Маск у своїх інтерв'ю говорив про те, що він працює без зупинки. У свій час він працював по дванадцять годин, спав в офісі. Зараз він повністю занурений в робочий процес, тому часто його можна побачити в одному і тому ж одязі. Відомо, що зараз він працює по 120 годин на тиждень.

Якщо проаналізувати життєвий ритм більшості дуже успішних людей, то вони знаходяться в постійно включеному «бойовому режимі». Вони включаються в справи з самого ранку, тому в них немає часу красуватися перед дзеркалом і щось вибирати, або ходити по магазинах і формувати різноманітний гардероб.

Вони прагнуть до простоти

Будь-яка зайнята людина постійно стикається з труднощами. Тому її хочеться зробити своє життя якомога простішим. Колишній президент США Барак Обама всюди з'являвся в одному і тому ж костюмі. Коли його запитали, чому він так робить, то він сказав, що навіть не замислюється про це. Йому комфортно так, тому що це просто.

Багаті і дуже ділові люди не хочуть створювати собі проблем. Навіть якщо вони знають, що потрібно виглядати якось різноманітніше, вони намагаються про це не думати. Є одяг — добре. Протерлися штани — куплю такі ж.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *