Співачку Шер звинувачують у викраденні власного сина

Саме звинувачення висунула невістка знаменитості. Так, за її словами, все трапилося у день річниці їхнього шлюбу. Що ж відомо про місцеперебування Елайджі Блю Оллмана і які подробиці розповіла його дружина Марія Кінг?

Співачку Шер звинувачують

У світі шоу-бізнесу постійно відбуваються скандальні події. Залишити їх поза увагою явно не вийде. Особливо якщо йдеться про викрадення. Так, наприклад, співачку Шер звинувачують у кіднепінгу власного сина. Але чи справді це так? Спробуємо розібратися, інформує Ukr.Media.

Як випливає із заяви дружини Елайджі, Марії Кінг, все сталося у листопаді 2022 року. Того дня подружжя знаходилося у своєму номері в готелі в Нью-Йорку і, за словами очевидців, намагалося врятувати свій шлюб. За рік до цього вони вже подали заяву на розлучення, не маючи наміру миритися з побутовими непорозуміннями. Проте в день роковин шлюбу молоді люди зважилися дати своїм відносинам другий шанс.

На жаль, у долі були інші плани. А саме у матері Елайджі, співачки Шер. Невідомо, що рухало артисткою, проте вона, за словами Марії Кінг, найняла чотирьох чоловіків, щоб викрасти свого сина у його дружини. Сталося це того злощасного дня, коли подружжя знаходилося в нью-йоркському готелі.

Місцезнаходження невідоме

«Після 12 днів, проведених разом у Нью-Йорку, 30 листопада 2022 року, у день річниці нашого весілля, до нашого номера увійшли чотири особи та відвели Оллмана. Один із цих чоловіків, які його забрали, сказав мені, що їх найняла мати Елайджі», — каже заява Марії. Варто зазначити, що тут також були замішані заборонені речовини.

Нині Оллман перебуває в лікувальному закладі. На жаль, інформацію про останнього Марії ніхто не збирається надавати. Більше того, з серпня 2022 року їм було заборонено бачитися і тим більше розмовляти. А тому на сьогодні дівчина не має уявлення про місцезнаходження свого чоловіка.

«Я розумію зусилля його сім'ї, спрямовані на те, щоб він був здоровим, і я хочу найкращого для мого чоловіка». Варто зазначити, що Оллман і сам неодноразово заявляв про свої проблеми із забороненими речовинами. Що цікаво, з 2010 року спадкоємець Шер періодично позбавлявся залежності. Однак через деякий час він знову повертався до неї, не маючи достатньої сили волі, щоб перервати це замкнене коло.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *