Портрет принца Джорджа доказав, що його дядько Гаррі неоправдано жаліється на королівську родину

Неодноразово принц Гаррі і Меган Маркл заявляли, що життя британської королівської сім'ї далеко не цукор. Мовляв, всі члени сім'ї потрапили в пастку системи. Від цього життя Гаррі в колі родичів було схоже «на зоопарк», а Меган взагалі була за крок від суїциду. Послухавши Сассексів, можна подумати, що у Віндзорів все гранично погано. Шкода дітей, які ростуть в цій атмосфері. Але не варто поспішати з висновками. 9-річний принц Джордж успішно розвінчав заяву Гаррі з нападками на сім'ю. І зробив це синочок Кембриджів, сам того не підозрюючи, інформує Ukr.Media.

Чи Правда таке погане життя британської королівської сім'ї?

Принц Джордж, якому зовсім недавно виповнилося 9 років, зміг спростувати заяву принца Гаррі про проблеми в королівській родині. Цікаво, що зробив це маленький спадкоємець престолу без будь-яких гучних заяв. Та й яких заяв можна чекати від 9-річної дитини? Спростувати слова Сассексів Джорджу вдалося за допомогою свого портрета, який опублікували Кембриджі в день народження хлопчика.

Перш ніж перейдемо до портрета, нагадаємо, що саме говорив Гаррі про свою сім'ю. У скандальному інтерв'ю Опрі Уїнфрі принц заявив, що потрапив у пастку системи. За словами Гаррі, інші члени королівської сім'ї також опинилися там. А від цього, зрозуміло, щастя не знайдеш. Крім того, рудоволосий принц в одному з подкастів пізніше заявив, що у своїй родині він постійно страждав і відчував біль. "Суміш Шоу Трумана і перебування в зоопарку" — так Гаррі прокоментував своє життя до того, як вони з Меган поїхали в США. Виходячи зі слів принца можна подумати, що атмосфера в сім'ї була максимально токсичною, а інших Віндзорів чекає така ж нещасна доля зі стражданнями, як самого Гаррі.

На що звернув увагу Королівський експерт

Син Кейт Міддлтон і принца Вільяма Джордж зміг довести, що Гаррі був не правий у своїх судженнях. Про це поміркував Королівський коментатор Даніела Ельзер. На її думку, нове фото Джорджа спростовує весь той негатив, якого Гаррі наговорив про сім'ю.

"Досліди [Гаррі] не означають, що тих, хто залишився позаду, сховавшись у палацовому житті, тепер чекає та ж доля", — заявила Даніела. Можливо, Гаррі дійсно страждав в юності. Однак хіба варто звинувачувати у всіх бідах королівську сім'ю? Коментатор натякає, що герцог Сассекський зіткнувся швидше з тим, що його виховували двоє заплуталися в собі людей, а не з тотальною токсичністю сім'ї.

Подивіться на щасливого принца Джорджа на новому портреті, який Кейт Міддлтон зробила сама. Перше, що кидається в очі, — це щира промениста посмішка хлопчика. Звичайно, один портрет може нічого не означати. Але і в цілому складається враження, що діти Кембриджів ростуть в чудовій щасливій родині. Хіба це пастка?

Королівський коментатор впевнений, що тих членів королівської сім'ї, які досі залишаються в ній, не чекає сумна доля, всупереч словам Гаррі. Тієї дисфункціональної версії сім'ї, в якій ріс Гаррі, більше немає. І заслуга в цьому здебільшого принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Вони змогли створити міцний щасливий шлюб. І в майбутньому він захистить Джорджа, Шарлотту і Луї від того, що Гаррі назвав «зоопарком».

"Що робить цей новий знімок Джорджа, так це дійсно показує, що версія королівської сім'ї, в якій емоційні і психологічні потреби Гаррі ніколи не задовольнялися, пішла", — підкреслює Даніела Ельзер.

За що варто похвалити принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Багато королівських біографів відзначають гармонійність у відносинах герцога і герцогині Кембриджських. З ними асоціюються слова про взаєморозуміння і підтримку. Крім того, Вільям, який ріс в тій же сім'ї, що і Гаррі, на відміну від молодшого брата зміг залишитися в теплих відносинах з батьком, принцом Чарльзом. З іншими родичами Вільям також вільно знаходить спільну мову. А Кейт Міддлтон тільки підтримує чоловіка в тому, щоб зберігати міцний зв'язок з сім'єю.

Однозначно не все так погано в королівській родині, як це представляють Гаррі і Меган. І здорова атмосфера, яка панує в будинку Кембриджів, відмінне тому підтвердження. Впевнені, що Джордж, Шарлотта і Луї надалі оцінять ту опору, яку їм дають батьки та інші родичі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *