Як зараз виглядає Кончіта Вурст — скандальна переможниця Євробачення

На Євробаченні-2014 Кончіта Вурст викликала фурор. Жінка з бородою, яка взяла участь у конкурсі від Австрії, захопила публіку запальним виступом та піснею Rise like a Phoenix. Новонабуті фанати Кончіти були чимало розчаровані, дізнавшись, що насправді ексцентрична співачка лише альтер его австрійського музиканта Томаса Нойвірта. Донедавна Томас продовжував використовувати образ, що полюбився людям. Але днями стало відомо, що Кончіта Вурст змінила імідж і почала виглядати абсолютно по-новому!

Томас Нойвірт та його альтер его

Австрієць Нойвірт — професійний співак, модель і дрег-квін, який виступає на великій сцені з далекого 2006 року. Спочатку кар'єру Томас розпочав під власним ім'ям. Але у 2011 році вирішив боротися за людські серця в образі ексцентричної бородатої співачки Кончіти Вурст. І здобув чималий успіх!

Помітну і галасливу Кончіту Томас створив не просто так. «Жінка з бородою — це яскраве висловлювання, каталізатор для дискусій на тему норми. Коли йдеться про свободу людини, зовнішність і стать не відіграють жодної ролі. Кожен має право жити так, як хоче, якщо це нікому не шкодить», — стверджує Нойвірт, інформує Ukr.Media.

Кар'єра Кончіти

Вперше у цьому образі Томас з'явився у 2011 році на сцені одного з найпопулярніших реаліті-шоу Австрії. Відтоді чоловік регулярно виступав під ім'ям Кончіти, а 2012-го вперше спробував себе у відборі на Євробачення. Мадам Вурст посіла друге місце, але група, яка пройшла конкурс, навіть не потрапила у фінал!

У 2014 році австрійська влада все ж таки пропустила Кончиту на Євробачення і не прогадала. Смілива бородата жінка стала візитною карткою Нойвірта. Під ім'ям Кончіти музикант записав два альбоми та 14 синглів. Але, що характерно, у всіх інтерв'ю Нойвірт чітко поділяє свій повсякденний та сценічний образи!

Прощання з Кончітою

Свого часу Том жартував: «Живу практично подвійним життям. На вихідних я дуже лінивий хлопець, але в будні — вкрай зайнята дама». Але вже з 2017 року Нойвірт став помічати, що з Кончітою настав час потихеньку прощатися. На думку співака, цей образ практично вичерпав себе. Так воно, схоже, й сталося.

На початку червня 2023 Кончіта Вурст змінила імідж, причому зробила це дуже різко. Як ми вже зауважували вище, раніше Нойвірт чітко поділяв себе як чоловіка та свій жіночий образ. Тепер же в соцмережах Кончіти багато цілком собі чоловічих знімків Томаса. Схоже, Нойвірт дійсно вирішив відправити свій жіночий образ на відпочинок.

Багато шанувальників австрійця щиро сподіваються, що співак не остаточно розлучився із проєктом Кончіти. Інші ж щиро вітають зміни у житті Нойвірта. Як мінімум виглядає Томас зараз дуже непогано, тож прощання з Кончітою безумовно пішло йому на користь. Подивимося, як це все вплине на подальшу творчість ексцентричного музиканта!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *