Корисні поради щодо вживання води для більш швидкого схуднення

Про питний режим важливо знати тому, хто свою вагу контролює або бореться з ожирінням. Тобто, важливо не просто випивати більше води, але випивати її у певний час, інформує Ukr.Media.

Дослідження показали, що завдяки правильному вживанню води, у організмі прискорюються процеси метаболізму, настає відчуття насичення, і водою цілком можна замінити шкідливі солодкі напої. Йдеться саме про чисту воду, без будь-яких добавок.

Яким протягом дня повинен бути питний режим, щоб це призвело до схуднення

Вода здатна пригнічувати відчуття голоду. Апетит у людини з'являється після того, як у її шлунок потрапляє у достатній кількості їжа. У мозок надходить сигнал, який гальмує почуття голоду.

Коли людина п'є воду, рідина також займає місце у шлунку, завдяки чому створюється ілюзія насичення. Крім того, може здатися, що прокинувся апетит, а насправді це може бути лише спрага. З цієї причини дієтологи рекомендують пити воду по годинах — організм через деякий час звикне, що воду буде отримувати регулярно і спрага не з'являтиметься.

Вода виводить з організму шлаки, на це організмом витрачається більше енергії, причому і під час неспання, і навіть у стані сну. Крім того, воду краще пити кімнатної температури, щоб енергію організм витрачав ще й на її нагрівання до температури тіла у ШКТ.

Регулярне вживання звичайної води допомагає спалюванню жиру. За наявності зневоднення організму правильне видалення відходів з нього неможливе. Вода — це допомога організму у фільтрації токсинів і відходів, у той час як необхідними поживними речовинами він насичується у повному обсязі.

Якщо ж організм відчуває зневоднення, рідина затримується нирками, у людини набрякають кінцівки, з'являється стан "здуття".

Чому схуднути зі звичайною водою у раціоні простіше, ніж з будь-яким іншим напоєм

Звичайна вода надає допомогу шлунково-кишковому тракту у його правильному функціонуванні, втім, як і іншим системам організму. Якщо регулярно і у достатній кількості вживати звичайну воду, можна позбавити свій організм від потрапляння у нього зайвих калорій, які містяться у інших напоях.

Вода є безкалорійною альтернативою будь-якому енергетичному напою (каві, чаю), а також чудово замінює газовану воду і сік. Калорії з напоїв накопичуються непомітно, а тоді їх прибрати — завдання не з простих.

Якщо замінити кілька напоїв з високим вмістом калорій на звичайну воду, і робити це щодня, то зайва вага обов'язково почне йти. Головне — робити таким чином щодня і не давати собі потурань на зразок того, що: "нічого, від склянки кока-коли нічого не буде". Буде — процес схуднення уповільниться.

Рідина допомагає спалюванню жиру. Вуглеводи і жири, що надходять у організм з їжею, без води засвоюються набагато повільніше. Вчені називають даний процес ліполізом, це і є розщеплення складних жирів. Під час цієї реакції, вивільняються продукти, які необхідні для обмінних процесів у організмі. У результаті усі тканини і системи організму функціонують нормально.

Вживаючи регулярно у достатній кількості звичайну воду, організм правильно засвоює продукти, що потрапляють у нього, а також потрібні жирові клітини добре накопичуються.

Чому важливо завжди брати на тренування воду, щоб схуднути

Вода допомагає під час тренувань. Будь-яка дієта передбачає якесь фізичне навантаження. Завдяки воді м'язи, сполучна тканина і суглоби рухаються правильно. Через гідратацію у м'язах знижується ймовірність виникнення судом, а також фізичної втоми.

Спортивне тренування — це процес, що передбачає вживання рідини, як перед його початком, так і під час тренування, і після нього. Тому варто подбати про те, щоб під час тренування пляшка звичайної чистої води завжди була під рукою.

Скільки потрібно пити води

У питного режиму, як і у будь-якої дієти, є ряд рекомендацій і обмежень. Часто можна почути, що оптимальна кількість води на день — 2 літри. Але усі люди різні і єдиної норми немає. Люди різні за такими характеристиками:

  • рівнем їх активності;
  • віком;
  • вагою;
  • співвідношенням м'язів з жировими тканинами;
  • кліматичною зоною проживання;
  • станом здоров'я.

Це усе причини, через які кількість води, яку дієтолог порекомендує людині, буде різною. Одна справа цілий день пітніти на роботі або у спортзалі, і зовсім інша — цілий день просидіти за комп'ютером. І потім — організм самостійно підкаже, яка саме кількість води на день для нього буде найбільш комфортною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *