Як зрозуміти, що вам пора трохи скинути? На це вкажуть наступні ознаки

Часом мотивацією скинути парочку зайвих кілограмів може стати і бажання зберегти здоров'я. Все-таки надмірна вага — навантаження для організму. Але як зрозуміти, що пора почати худнути, інформує Ukr.Media.

Часто бажання сісти на дієту виникає після переглянутого фільму, де всі такі стрункі і красиві, або після побаченої реклами з моделлю, що важить близько 50 кг, але це не зовсім правильні думки. У даному разі бажання схуднути викликають шаблони мислення і нав'язані стандарти краси. Мовляв, тільки худі-улюблені і красиві. Це не так, чоловіки нерідко починають романтичні стосунки і з дівчатами-пампушками. Важливо не гнатися за кимось, а спиратися на свої відчуття. Ви можете залишатися в будь-якій вазі і з будь-якими формами, якщо відчуваєте себе комфортно і впевнено. Але часом позбутися від парочки кілограмів потрібно через здоров'я.

У вас часто високий тиск

Частою причиною різних захворювань і нездужань стає саме надмірна вага. Зайві кілограми перевантажують роботу серця і нирок, та й в цілому змушують організм працювати більше норми. Звідси і виникають проблеми з кров'яним тиском, який все частіше підвищується. А це вже ризик заробити інсульт. Незважаючи на велику кількість ліків, здатних його нормалізувати, кращим рішенням продовжити собі життя стане банальне схуднення. Часом потрібно скинути всього пару кілограмів, щоб тиск перестав так часто підвищуватися.

Вам важко рухатися фізично

Високий тиск і втома навіть після невеликої активності говорять про те, що пора худнути.

Очевидно, що, звикнувши до одних своїх форм і вазі, зміни можуть стати стресом не тільки для організму, але і для психіки. Як зрозуміти, що пора трохи схуднути? Прислухатися до відчуттів. Вам стало важко рухатися, нахилятися або просто ходити? Це може бути ознаками того, що ви набрали кілька зайвих кілограмів і вийшли за межі своєї особистої норми.

З'явилася задишка

З попереднього пункту плавно випливає цей. Задишка що з'явилася говорить сама за себе. Якщо після підняття по сходах, ходьби або елементарних фізичних вправ стали відчувати ніби задихаєтеся і потім ще довго не можете відновити дихання — це ознаки зайвої ваги.

Ви почали хропіти

Лікарі вважають, що хропіння в більшості випадків виникає через зайву вагу.

Якщо раніше подібного казусу ви за собою не помічали, то пора бити тривогу. Більшість лікарів впевнені: хропіння під час сну що з'явилося вказує саме на те, що людина стала важити більше своєї норми. Що, своєю чергою, підвищує ризики розвитку апное, при якому порушується дихання під час сну. Тобто короткочасно зупиняється.

Тепер навіть прості дії стали важкими для виконання

Як можна ще визначити, а чи не з'явився у вас надмірна вага? Дуже просто — проведіть фізкульт-тест. Понаклоняйтесь, пострибайте, зробіть вправи на прес і пару присідань: всі ті дії, які ми здійснюємо протягом дня і не помічаємо. Якщо відчуваєте, що швидко втомилися, з'явилася задишка або зовсім не змогли щось зробити, це тонкий натяк від вашого тіла. Можливо, пора трохи схуднути.

У крові виявили високий рівень холестерину

Позбутися від високого рівня холестерину в крові можна, схуднувши.

Один з найпростіших способів визначити, чи є необхідність худнути, чи ні, — здати кров на аналіз. Якщо підтвердився переддіабет або високий рівень холестерину, то прийшов час зайнятися своїм здоров'ям. Панікувати рано — виправити ситуацію можна, скинувши надлишкову вагу. Але насамперед все ж варто проконсультуватися з лікарем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *