Як позбутися запаху поту зі свого спортивного одягу

Сучасні виробники спортивного одягу використовують всі новітні технології, щоб відводити піт від шкіри, тим самим часто створюючи ідеальні умови для життя і розмноження бактерій. Тому сучасний спортивний одяг з часом набуває майже незмивного запаху поту, натомість звичайні бавовняні футболки набагато менше схильні до цієї проблеми, інформує Ukr.Media.

Бактерії залишаються на одязі з поліестеру та інших синтетичних волокон набагато довше, тому що нитки, з яких він зшитий, дуже тонкі і мікробам є, куди між ними сховатися. Ось чому навіть інтенсивне прання інколи не допомагає. Але все стане ще гірше, якщо ви прийдете після занять спортом і залишите спітнілий одяг у сумці на кілька годин. Слід навчитися доглядати за своєю спортивною формою. Ось вам кілька порад, які допоможуть впоратися із запахом поту.

Замочуйте одяг у воді відразу після тренування

Головне тут — швидкість реакції. Ви коли-небудь пробували заходити в душ одразу після тренажерного залу в тому ж одязі? Зробіть це після найближчого тренування — тканина намокне, що дозволить призупинити розмноження бактерій у місцях, у яких виділявся піт. Інші люди, звичайно, можуть поглянути на вас, як на божевільну людину, але ця техніка варта того. Після душу киньте одяг у поліетиленовий пакет і поперіть, як тільки повернетеся додому.

Використовуйте розчин оцту і соди

Коли перете брудну футболку, додайте у воду пів склянки оцту і одну столову ложку соди. Реакція, яка відбудеться у воді, допоможе відокремити бактерії від тканини. Якщо і це не допомагає, тоді замочіть футболку на годину в суміші води, склянки оцту, 2 чайних ложок перекису водню і 2 чайних ложок соди. І за годину покладіть одяг до пральної машини.

Не перестарайтеся

Уникайте кондиціонерів для прання: спортивний одяг може втратити свої вбираючі властивості після контакту з деякими хімікатами. Крім того, періодично слід прати свою спортивну сумку, але перед цим обов'язково подивіться у керівництво з прання на етикетці. Застебніть всі блискавки і приберіть всі металеві деталі. Якщо у вас шкіряна сумка, набийте її газетою, щоб нейтралізувати запахи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *