Гімнастка показала стрибок, який до неї ніхто не робив і люди тепер сумніваються у законах фізики

Гімнастка з США вразила людей своїми можливостями. Річ у тім, що на спортивних змаганнях дівчина показала елемент, який до неї ніхто не робив. Тепер користувачі Мережі починають сумніватися в законах фізики, а деякі просто відмовляються в це вірити. Проте в її діях немає ніякої магії, а лише наполегливі тренування і робота над собою, інформує Ukr.Media.

Симона Байлз, США, вразила людей своїми фізичними можливостями, які здаються необмеженими. Дівчина професійно займається спортивною гімнастикою вже досить довгий час і навіть представляє свою країну на міжнародних змаганнях, так що любителям цього виду спорту вона давно знайома. Проте нещодавно про неї дізнався практично весь світ. І все через виступ спортсменки на чемпіонаті світу, який проходив в штаті Міссурі.

Річ у тім, що Симона завдяки своєму блискучому виступу в черговий раз підтвердила, що вона на даний момент — перший номер у спортивної гімнастики серед жінок. Дівчина з легкістю обійшла своїх конкуренток, а потім впевнено зайняла перше місце в загальному заліку. З цією перемогою спортсменка встановила рекорд за кількістю завойованих титулів за останні 70 років. Однак вишенькою на торті стали не регалії Сімони, а її виступ, про який кажуть тепер любителі спорту в усьому світі. І там дійсно є що обговорити.

Симона повідомила своєму тренеру, що збирається зробити елемент, який до нього ніхто не робив. Наставник запитав у неї, чи зможе вона виконати задумане, на що та з упевненістю відповіла згодою. А люди, що зібралися в залі, ще не здогадувалися, що незабаром стануть свідками історичної події. Зібравшись з думками, дівчина почала робити розбіг, який через пару секунд перейде в стрибок, який порушує всі закони фізики.

Через мить Симона злітає у повітря під захоплені вигуки публіки, яка не вірить своїм очам. А потім приземляється на ноги та творить історію. Спортивна арена розривається оваціями в її частину, а любителі спорту в цей момент намагаються осмислити побачене, адже це дуже складно зрозуміти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *