Чому кіт ні з того ні з сього починає гасати як пригорілий

Кішки — тварини обережні. Вони завжди поводяться стримано з гостями і не довіряють незнайомцям. Але іноді стає так, наче в пухнасту тихоню вселився біс. Кіт, як ошпарений, починає бігати сюди-туди і, з переможним кличем, забирається на верхотуру. І стоїть там із таким виглядом, ніби хоче, як Муфаса показати всім Сімбу, інформує Ukr.Media.

Нестача уваги та зайва енергія

Часта причина божевільного бігу — нудьга. Тварина повна сил та бажання грати. Але бавитися нема з ким. Або про кота просто забули.

Якщо ваша міледі за день нудьгує за господарем, і коли той повернеться і сяде біля ноутбука, не помічаючи його кішку, вона починає нарізати кола навколо людини з великою швидкістю.

Якщо хочете, щоб на письмовому столі ваші папери так і лежали стопкою, а телефон не падав із тумбочки, то виділяйте для активних ігор із вихованцем хоча б 20 хвилин на день. Краще ввечері. Тоді сон буде глибоким не лише у кота, а й у вас.

На годівлю ставай

Як коту розбудити людину, яка міцно спить? Звичайно ж, пробігтися по ньому з усією силою.

Якщо кіт хоче їсти, а господар довго спить (для кота 7 ранку вже пізно), то треба щось робити? Ось і бігає тварина по мирно сплячому господареві, відштовхуючись від живота важкими лапами.

А треба було відсипати жменю корму та свіжої води налити на ніч. Їж, котик, тільки дай у вихідний поспати довше.

Хтось хоче а-а-а

Деякі коти починають хаотично бігати, коли збираються сходити по-великому. Це інстинкт.

Дикі кішки завжди шукають затишне місце, щоб спорожнитися. Ось і кіт не порушує обряд. А під час бігу кишечник чудово стимулюється. Ну, що сказати в цьому випадку? Тільки привітати із полегшенням.

Тривожний сигнал

Жарти жартами, а в поодиноких випадках кумедна біганина кішок може бути несмішною.

Якщо вихованець пересувається боком, не координуючи свої рухи, лапи ставить урозбіч, то терміново хапайте танцюриста і несіть до ветеринара. Можливо, кішка може афектувати від сильного болю.

Коти у загулі

Під час гормональної нестабільності вихованці можуть поводитися неадекватно: проявляти агресію, лінуватися та проявляти підвищену активність. Допоможе в'язка, кастрація чи заспокійливі препарати.

Як бачимо, з усіма причинами неважко впоратися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *