Чи можна брати собаку на пляж: кожен господар має це знати

Брати із собою собаку на пляж, зокрема на морське узбережжя, якщо він полюбляє плавати, можна, але за ним потрібно уважно стежити, щоб улюбленець не зашкодив собі й оточенню, інформує Ukr.Media.

Перед тим як вирушати на пляж із собакою, обов'язково упевніться, що туди пускають із тваринами. На морі уважно стежте за вихованцем, не дозволяйте йому відпливати далеко від берега, стежте, щоб він не пив морської води і довго не перебував під відкритим сонцем, попередили кінологи.

Крім того, за їх словами, на пляж потрібно обов'язково брати із собою питну воду, яку можна запропонувати улюбленцю. Також, щоб створити тінь для вихованця, фахівці порекомендували приходити на пляж із парасолькою.
Собакам без шерсті потрібен сонцезахисний крем, щоб уберегти шкіру від опіків. Під час його вибору варто перевірити, чи не буде у вихованця алергії. Слід уникати кремів з оксидом цинку і параамінобензойною кислотою, тому що під час злизування такого крему собака може отруїтися, обидва компоненти токсичні для вихованця. Найкраще вибирати дитячий сонцезахисний крем, нанести його спочатку невеликим шаром на поверхню шкіри та поспостерігати за реакцією, порадили кінологи.

Собакам із короткою шерстю перед походом на море можна намазати найвразливіші місця: вуха, ніс, живіт.

Вам також може знадобитися рушник: після купання промокніть шерсть улюбленця, щоб вона швидше висохла, оскільки через вологу шерсть може утворитися парниковий ефект, і улюбленцю буде дуже жарко перебувати на пляжі.

За собакою у воді потрібно уважно стежити, насамперед через те, що сильні припливи можуть застати зненацька навіть найміцнішого пса. Найкраще, якщо улюбленець плаватиме недалеко від берега, поруч із господарем або членами його сім'ї.

Собаці в жодному разі не можна дозволяти пити з моря. Вживання солоної води може викликати в улюбленця симптоми отруєння: пронос, блювоту, слабкість і апатію. Тварина може навіть погойдуватися або непритомніти, а надлишок солі в організмі може призвести до сильного зневоднення, що зі свого боку порушить роботу нирок. У цьому разі собаці знадобиться невідкладна допомога.

Крім того, собака може обпекти лапи об розпечений пісок, тому найкраще відмовитися від купання разом із улюбленцем на морі в сильну спеку. Якщо ви все-таки вирішили піти на пляж, скористайтеся спеціальним взуттям або захисним кремом для лап.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *