Це небезпечно: 5 порід собак, які категорично не підходять сім’ям із дітьми

Багато собак не люблять шум і зайву увагу до своєї зовнішності, але є такі, які ще й не відрізняються особливим терпінням, інформує Ukr.Media.

Істина про те, що собака — це друг людини, відома кожному з дитинства, проте існують породи, які незважаючи на свій абсолютно мирний вигляд і невеликі розміри, можуть бути по-справжньому небезпечними для маленьких дітей. Малюки люблять досліджувати навколишній простір за допомогою промацування і спроб все розібрати, а собакам це не подобається. Але є кілька порід, які в цьому питанні дуже радикальні і можуть вкусити дитину, якщо та буде надмірно нав'язливою.

Чихуахуа

Незважаючи на свій невеликий розмір, чихуахуа — собаки з характером. Вони прив'язуються до однієї людини і не особливо люблять, коли хтось вторгається в цей союз. Також вони не терплять гучних звуків і суєти, віддаючи перевагу комфорту і спокою. Чихуахуа дуже чуйні до грубого поводження і намагаються покарати кривдників. Тому сім'ї, де є малюки, краще утриматися від покупки цієї породи, поки діти трохи не підростуть. Важливу роль також відіграє дресування тварини. Чим раніше з нею почне працювати фахівець, тим більш соціалізованим і менш небезпечним буде собака.

Ротвейлер

Ротвейлер — потужна порода, яка, як повідомляється, займає друге місце за кількістю людських жертв в результаті нападу собак. Ротвейлери вимагають серйозного дресування і догляду. Особливо небезпечні ці тварини, якщо в будинку є малюки. І якщо чихуахуа може тільки вкусити у відповідь на спроби дитини помацати собачці око або сунути палець в рот, то ротвейлер — більший собака, і його агресивна реакція може стати для дитини фатальною. Крім того, ротвейлер — це сторожовий собака, який може переплутати дитячу біганину і крики за спроби вторгнення на довірену йому територію. Пам'ятайте, що ротвейлери також не завжди сприймають дитячі ігри як нешкідливі.

Чау-чау

Чау-чау, незважаючи на його мімішність, може бути дуже темпераментним і агресивним. Собака може огризнутися, якщо дитина буде тягнути до нього руки в спробі помацати або потягати за шерсть. Також різко тварина може відреагувати, якщо її випадково розбудить крик малюка або її спроби "підняти" собачку. Варто враховувати, що чау-чау не люблять незнайомців та інших домашніх тварин.

Пітбуль

Пітбуль відноситься до найнебезпечніших порід собак не тільки для дітей, але і для дорослих. Оскільки ця порода виведена для агресії, вони вважаються загрозою для тих, хто не може продемонструвати контроль. Укус пітбуля дуже сильний і здатний заподіяти дуже серйозні травми. Характер собаки теж часто буває непередбачуваним.

Далматин

Далматини — порода нервова і схильна до глухоти, що може посилити її тривожний характер. Далматини найкраще почуваються в спокійній обстановці і потребують великої кількості вправ. Маленькі діти та шум, який вони створюють, дратують тварину, як і нав'язливі дотики.

Серед інших порід, які не рекомендуються для сімей з малюками, — австралійська вівчарка, аляскинський маламут, хорт. А ось серед орієнтованих на дітей — австралійський тер'єр, бассет-фов де бретань, бігль, босерон, бернський зенненхунд, бордер-тер'єр, бостон-тер'єр, боксер, бультер'єр, бойкін-спанієль, італійський бракк.

Експерти підкреслюють: як би важливо не було пройти професійне навчання собак слухняності, не менше потрібно навчити своїх дітей тому, як поводитися з цими домашніми тваринами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *