Скільки платять солдатам армії США

В американській армії заробляють всі: навіть базова зарплата солдат непогана сама по собі. Але крім неї військовослужбовці мають додаткові бонуси та премії, інформує Ukr.Media.

Почнемо зі звичайних солдат. Армійський рядовий має оклад трохи більше ніж 2 тисяч доларів на місяць. Крім базового окладу солдатам платять надбавки. Приблизно 400 доларів доплачують на харчування, а якщо у солдата є сім'я — Пентагон оплачує і житло. За особливі навички теж доплачують. До їх числа відносять абсолютно різні вміння і знання. Так за підтверджену іноземну мову доплата буде 425 доларів.

Ще цікавіше справи в офіцерського складу. Зарплати офіцерів починаються від 4 тисяч доларів на місяць і доходять 9 тисяч. Всі надбавки солдат їх теж стосуються.

Але армія — це не тільки солдати. У Пентагоні служить величезна кількість фахівців за рамками військового профілю. Аналітики, логістики, фахівці з інформаційних технологій, інженери. Вони заробляють більше солдат і вважаються середньою ланкою в піраміді зарплат. У середньому, вони отримують від 3 до 6 тисяч доларів на місяць без врахування доплат і бонусів.

Зарплата нараховується двічі в місяць. З урахуванням бонусів виходить пристойна сума. Так, у пересічного військового класу E4 виходить в районі 5 тисяч доларів у місяць.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *