На дні річки чоловікові вдалося знайти таємничі куби з загадковими символами. І, схоже, тепер він зможе почати чаклувати

Британець знайшов у річці загадкові кубики, походження яких, як з'ясувалося, пахне стародавньою магією. Щоб дізнатися більше про свою знахідку, чоловік звернувся по допомогу до людей у Мережі, і вони не підвели його. Предмети пов'язані з індійською релігією, і їх досі ще можна використовувати у містичних ритуалах, інформує Ukr.Media.

Уїлл Рід — 38-річний житель англійського міста Ковентрі — 8 травня вирушив зі своїми дітьми Джексоном і Бенджаміном на річку Соу для магнітної риболовлі. За допомогою потужних магнітів вони діставали з дна річки різні металеві предмети: монетки, ключі та інші дрібниці.

Потім вони помітили велику кількість маленьких кубиків, які на перший погляд були схожі на каміння. Але коли чоловік їх витягнув і уважно розглянув, зрозумів — це свинцеві куби, на поверхні яких були вигравірувані загадкові символи.

Щоб з'ясувати походження цих незвичайних предметів, розмір яких не більший за кілька сантиметрів, Уїлл опублікував пости з їх фотографіями у фейсбуці. Через деякий час чоловік їх видалив, але йому все ж таки вдалося зібрати кілька версій від користувачів Мережі.

З відповідей людей англієць дізнався, що кубики мають відношення до індуїзму — індійської релігії, яка являє собою сукупність релігійних традицій і філософських шкіл. А точніше, ця, ймовірно, стародавня атрибутика — частина індуїстського молитовного ритуалу.

"Спочатку було багато різних версій: куби справді захоплювали уяву людей. Я дізнався, що вони індійського походження і показують заклинання для молитов, які починають діяти, коли їх кидають у воду," — пояснив Уїлл.

За винятком малюнка на одній з площин кожного куба, усі вони абсолютно ідентичні. За однією з версій, це може бути пов'язано з тим, що символи — нумерологічні формули, які здатні викликати Раху, демона у вигляді небесного тіла з силами, рівними божественним.

За астрологією індуїзму, демон допомагає злодіям, магам і злочинцям. Однак сили Раху нібито здатні допомогти посилити владу або вилікуватися від укусів отруйних змій будь-якій людині.

Хтось із користувачів, як розповів Уїлл, припустив, що символи на поверхні кубів — це санскрит — стародавня літературна мова Індії. На думку інтернет-експерта, вони являють собою янтру — геометричний магічний знак, який використовують у ритуалах поклоніння — найчастіше тому ж Раху.

Ті, хто вклоняються цьому демону, опускають магічні куби у воду, щоб отримати заступництво Раху, захиститися від ворогів і обману. Тож тепер Уїлл може уберегти себе від недоброзичливців, зайнявшись магічними ритуалами — усі атрибути у нього вже є.

Проте чоловік поки не планує займатися нічим паранормальним і, за його словами, просто хоче остаточно з'ясувати, що це за предмети. У пошуках інших стародавніх реліквій він вже двічі вирушав до річки, проте розкривати точне місце розташування своєї підводної скарбниці не збирається.

Під час одного з таких заходів йому вдалося знайти срібну монету, яка, швидше за все, теж має індуїстське коріння.

Зараз у розпорядженні Уїлла вже 60 артефактів. Але що з ними робити, він ще не знає, оскільки хоче переконатися, що він знайшов усе, що лише міг у тій місцевості. До того ж, чоловіка досі ще мучить питання, до якого часу належать куби і яку цінність вони собою являють, на які шукач поки не отримав відповіді.

"Я хочу відправити їх на оцінку, щоб дізнатися більше про те, що це за предмети і скільки вони коштують. Я можу стати володарем величезної купи грошей, або вони можуть нічого не коштувати. Але я не буду приймати ніякого рішення про те, як з ними вчинити, поки не дізнаюся більше про їх походження та призначення", — сказав Уїлл.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *