Жінка показала види дитячого плачу і мати впевнена вона розшифрувала “дитячу мову”

Користувачка тіктока на ім'я Тей Бекер публікує ролики з б'юті-порадами, а також лайфхаки для батьків. В одному з останніх відео молода мама продемонструвала, як вона розуміє свого малюка по крику, інформує Ukr.Media.

На думку Тей, плач немовляти складається з п'яти звуків, які означають певні бажання або занепокоєння дитини. Якщо батьки навчаться розрізняти ці звуки, вони зрозуміють потреби свого малюка.

Як вважає Бекер, якщо новонароджений видає звук "Neh", то, ймовірно, він голодний. Найчастіше, цей крик голосніший, ніж інші. Тихий і м'який звук "Owh" зазвичай вказує на втому малюка, а звук "Eair" — на дискомфорт в животі. Коли батьки чують "Eh", дитині потрібно допомогти відригнути. І останній звук — "Heh" — означає, що дитина відчуває незручність, наприклад коли сидить в автокріслі.

Ролик Тей набрав 3,8 мільйона переглядів і майже 408 тисяч лайків. Можливо, цей лайфхак дійсно буде корисний батькам.

Що ще може означати плач немовляти

Новонароджені діти часто плачуть, тому що таким чином намагаються повідомити батькам про свої проблеми і бажання. Основні причини крику немовляти — не тільки голод і біль, але і нервове напруження, а також відсутність фізичного контакту.

Дитина може кричати, якщо вона відчула якесь емоційне потрясіння, наприклад почула несподіваний звук або побачила різке світло. Плач у даному разі сприяє полегшенню і поліпшенню настрою. Іноді немовлята плачуть через бажання відчути батьківське тепло. Дитина заспокоїться, якщо її взяти на руки або покачати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *