Як визначити будинок лінивої господині з першого погляду

Лінива жінка — це та, що вибирає себе і свої бажання замість того, щоб перетворитися в «рабиню», яка постійно щось миє, прибирає і готує, як електровіник. Так, неідеальна, трохи лінива, зате щаслива. Але деякі люди вважають, що бути ледачою погано і соромно, інформує Ukr.Media.

Багато хто з порога можуть визначити, яка в цьому будинку господиня. Тож ділимося списком речей, що вказують на безпробудну лінь господині. Квартира вбирає в себе настрій всіх членів сім'ї!

Лінива жінка

Перше, що кидається в очі з порога, — це гора взуття. Особливо якщо воно брудне і неохайно кинуте біля плінтусів або шафи. Ну а якщо ще на вішалці скопом висять верхні речі і пакети, то це вже повний букет неохайності. Ну і вишенька на торті — брудний килимок. Все це видає з потрохами погану господиню.

Йдемо далі, дивимося на двері. Причому як на вхідні, так і на міжкімнатні!. Дуже часто двері бувають в жирних плямах від рук. Часто буває, що підлога чиста, а з дверними ручками явний промах. Хороша ж господиня завжди протирає ганчіркою ці забруднені місця!

Тепер заходимо в ванну кімнату і дивимося на крани. На них часто залишаються крапельки води, які потім засихають і видніються на сантехніці. Якщо не мити кран, з'являється білий наліт. Це і видає, що в будинку живе нечупара.

Дзеркала, особливо в тих же ванних кімнатах, також регулярно засмічуються. Протирати їх варто хоча б раз у 2 дні, але ледачі господині точно цього не роблять.

Вікна, а вірніше текстиль на них, також видає нечупару. Лінива господиня згадує про прання штор тільки два рази на рік: десь у вересні, з приходом перших похолодань, і з потеплінням навесні.

Тюль і штори варто прати хоча б раз у 2 місяці, бо на текстилі збирається досить багато пилу. А ще ми часто чіпаємо штори руками, які також не завжди ідеально чисті.

Нечупара і ледащо не буде прати штори так часто, адже потім їх ще потрібно гладити і вішати назад на карниз. А це зайва морока!

Зів'ялі кімнатні рослини і пил на книжкових полицях — ось одні з найяскравіших показників, що жінка в будинку обходить стороною прибирання. Ледачі жінки намагаються не звертати увагу на пил і засохлі квіти.

Власний комфорт вони ставлять на перше місце. А регулярне прибирання не бачать ніякого сенсу робити. Хоча від того ж пилу на полицях можна позбутися, навіть застосовуючи звичайний пилосос.

Ну а тепер апогей — брудний екран телевізора. Зазвичай екран витирають аж ніяк не часто. Тому там можна зустріти плями, розводи та інші забруднення. Хоча насправді видалити всі ці цятки і порошинки можна навіть звичайною серветкою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *