Як склалася доля єдиної дочки Михайла Горбачова

25 вересня далекого 1953 року в дієтичній їдальні студентського гуртожитку відбулося студентське весілля. 21-річна студентка філософського факультету МДУ Раїса Титаренко виходила заміж за 22-річного студента юридичного факультету МГУ, комбайнера-орденоносця Михайла Горбачова, інформує Ukr.Media.

Після закінчення навчального закладу Горбачова розподілили на роботу в Ставропольську прокуратуру.

Молода дружина відправилася разом з чоловіком.

У 1957 році у Горбачових народилася дочка, яку назвали Іриною. Раннє дитинство Іри Горбачової не відрізнялося від дитинства її однолітків: звичайна школа, звичайний дитячий садок. Але незабаром її життя, як і життя сім'ї в цілому, стало змінюватися.

Михайло Сергійович став робити стрімку кар'єру по партійній лінії. Ірі було дев'ять років, коли тато став першим секретарем Ставропольського міськкому КПРС. Зрозуміло, з цього моменту до дівчинки стали ставитися по-іншому. Середню школу закінчила з золотою медаллю.

Далі після сімейної наради дівчина вирішила залишитися в Ставрополі та вступати в медичний інститут.

1978 рік став дуже важливим в житті сім'ї Горбачових. Ірина, йдучи по стопах батьків, вийшла заміж за свого однокурсника Анатолія Вирганского.

У грудні Михайло Сергійович, призначений секретарем ЦК КПРС, переїхав до Москви. Разом з ним вирушили всі члени родини, включаючи зятя. Подружжя продовжили освіту в Москві.

У 1981 році Ірина закінчила Другий медичний інститут імені Пирогова. За рік до цього у Вирганских народилася перша дочка, яку назвали Ксенією.

У 1985 році Михайло Горбачов став генеральним секретарем ЦК КПРС. Його дочка в тому ж році захистила кандидатську дисертацію. На відміну від Раїси Горбачової дочка радянського лідера не була на видноті. Вона працювала в кардіоцентрі, займалася сімейними справами.

У 1987 році в сім'ї Вирганских народилася друга дочка, яку назвали Анастасією. У рік, коли розвалився Радянський Союз, а Михайло Горбачов втратив владу, Ірина Вірганська випустила наукову роботу під назвою "Раптова смерть і алкоголь".

Змінювалася епоха, змінювалися пріоритети, змінювалися і звичаї.

Комбайнер-орденоносець Михайло Горбачов, який піднявся по кар'єрних сходах до лідера наддержави, перетворився у відставного політика, надзвичайно популярного на Заході.

У грудні 1991 року їм був створений фонд «Горбачов», що займається «дослідженнями історії перебудови, а також дослідженнями проблем, актуальних для російської й світової історії».

Президентом фонду став Михайло Сергійович, а посаду віце-президента він запропонував дочки. Ірина Михайлівна прийняла цю пропозицію.

Для того щоб повністю розібратися в новій для себе справі, дочка Горбачова закінчила Міжнародну школу бізнесу на базі Академії народного господарства при уряді РФ.

У 1993 році Ірина Вірганська розлучилася з чоловіком. Вважається, що причиною розлучення стала постійна зайнятість чоловіка, який став світилом російської медицини.

З середини дев'яностих років робота в фонду «Горбачов» стала основною справою Ірини. В одному зі своїх інтерв'ю Ірина Михайлівна зізналася, що з легкістю може уявити себе поза Росії. У справах організації батька вона багато часу проводить в США і Європі.

У 2006 році дочка Горбачова вдруге вийшла заміж. Її обранцем став бізнесмен Андрій Трухачов.

Дочки Ірини Горбачової-Вірганської в юності були частими героїнями світської хроніки, пробували себе в ролі моделей, їх розкішні весілля ставали подією в колах російської еліти.

У 2013 році Ксенія Горбачова стала головним редактором журналу «l'officiel Росія».

Займала цей пост вона досить недовго, але встигла дати яскраве інтерв'ю Die Welt, в якому розкритикувала ситуацію в Росії: «Багато іноземців розповідають мені, як добре в Москві. Кажуть, що тут такі чудові нічні клуби та ресторани, що тут можна купити такі чудові речі, навіть якщо вони коштують у десять разів дорожче. Вони не помічають проблем… Уявіть, що ви втратили паспорт і йдете до поліції. Але там вам насправді не дуже сильно допоможуть. І це незначна проблема… ».

Останнім часом і дочка, і онуки Михайла Сергійовича ведуть закритий спосіб життя, з'являючись в основному на заходах, організованих фондом.

Колись Михайло Горбачов, який прийшов на посаду генсека, здавався радянським людям простим хлопцем, який переможе тих хто потопає у розкоші.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *