Як не можна фотографуватися: 10 заборон, які потрібно запам’ятати і дітям розповісти!

Така чудова пам'ять на довгі роки. А з розвитком технологій ми маємо можливість робити фотографії кожну секунду. Ось тільки екстрасенси стверджують, що фотографії крадуть частина енергетики людини і можуть нашкодити йому, якщо робити їх у невідповідному місці.

З фотографією пов'язано дуже багато прикмет і забобонів. Редакція «Так Просто!» розповість тобі про найбільш поширених, які можуть заподіяти тобі шкоду. А вірити цьому чи ні — твоя особиста справа.

Занедбані будівлі

Не влаштовуй фотосесію в закинутих будівлях. Та й просто не фотографируйся на їх фоні. Цей процес забере життєві сили, забезпечить прив'язку до місця і знизить рівень твоєї енергетики.

Кладовище

І в такому страшному місці знаходяться охочі зробити фото на тлі могил померлих. Навіть одне фото може прив'язати тебе до цього місця. Згодом ти можеш дуже сильно занедужати.

Люди сплячі

Кажуть, сплячі люди більш сприйнятливі до негативу, який передається через фото. І якщо фото потрапить в руки недоброзичливця, то йому буде набагато простіше навести порчу.

Дзеркала

Не фотографуй себе і інших людей в дзеркалах. Як відомо, ці предмети здатні зберігати всі події та енергетику людей, які в них з'являлися. Фото відображення перетягує на тебе всю негативну енергію тих, хто розглядав себе в дзеркалі раніше.

Водоспади

Фахівці кажуть, що фото на фоні водоспаду може сильно нашкодити тобі. Адже сильний потік води здатний відняти у тебе всі життєві сили. Результат цієї дії може бути самим сумним.

Діти до року

Не фотографуй дітей до року, а в ідеалі до хрещення. А якщо не можеш втриматися, щоб не зняти милого малюка, не показуй фото малознайомим людям. Адже діти абсолютно беззахисні перед будь-якими енергетичними ударами.

Бережи фотографії правильно

Не змішуй в одному альбомі або папки на комп'ютері фотографії живих та мертвих людей. Таким чином ти створиш безлад, змішавши різну енергетику, і це погіршить самопочуття живих. Якщо твій близька людина на грані смерті, то не тримай постійно його фото в руках, а також прибери по можливості з видного місця. Інакше, коли він помре, не зможе спокійно піти в інший світ. Ось така містика.

Особисті фото

Звичайно, складно уявити сучасне життя без публікації фотографій в соціальних мережах. Але постарайся мінімізувати цю справу: менше фотографій в колі сім'ї, з матеріальними благами… Особливо, якщо знаєш, що є люди, які бажають тобі зла. Приміром, ти дуже багата людина чи працюєш в органах влади.

Знищення фотографій

Не рви, не протикай голками, не ріж і не спалюй фотографії — все це наводить порчу на людину, що на них зображено. Не бери гріх на душу, навіть несвідомо.

Фото під годинником

Кажуть, не можна ставити фотографії під годинником. Це скорочує термін життя людини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *