Хлопець прийшов на весілля друга і побачив, що наречена — його дівчина, але все виявилося не так, як він подумав

Чоловік прийшов на весілля свого друга, але побачив в білому платті з фатою свою дівчину. Він кілька років намагався умовити її вийти заміж за нього, але вона відмовлялася. Спочатку чоловік втік з вечірки, але повернувся, коли зрозумів, що сталося, інформує Ukr.Media.

У місті Баргойд в Уельсі 40-річний Пол Шопрони прийшов на весілля друга і побачив, що наречена — жінка, з якою він зустрічається, Аліша Пілава. За останні кілька років Пол робив Аліши пропозицію купу разів, але вона весь час відмовлялася.

Поки хлопець був шокований, почала грати музика. Аліша взяла мікрофон і почала співати пісню Motown It Should've Been Me («Це не мав бути я»), а потім встала перед Полом на коліно і зробила пропозицію. Гості були в курсі, що відбувається, але вирішили підіграти Аліши та не псувати сюрприз.

Пол нічого не зрозумів, на пропозицію відповів «ні» і вирішив по-швиденькому втекти з божевільної вечірки, поки не нашкодив кому-небудь.

Але він швидко повернувся, поцілував наречену і прийняв пропозицію.

  • "За останні два роки він пропонував мені одружитися по 30 разів на день, — розповіла Аліша, — але я вчуся на ейчара і керую двома майстернями з ремонту шин, так що постійно отримувати пропозицію вийти заміж досить утомливо. Крім того, я вже двічі була заміжня і не дуже хотіла проходити через все це заново".

Молодята познайомилися кілька років тому на вечірці, зараз Пол працює в одній філії шиномонтажу, якими управляє Аліша.

Дівчина розповіла, що було непросто організувати все в таємниці від Пола, і коханий пару раз підозрював, що вона щось приховує. Але Аліша говорила, що їй потрібно побути одній. Ще Пол сильно затримувався на роботі, і дівчина користувалася цим, щоб зайнятися підготовкою до свята.

Коли вона зробила мені пропозицію, я вирішив, що це жарт. Навіть зараз я не можу до кінця повірити, що ми одружилися. Це дивно, що Аліша все сама організувала, а я і не помітив.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *