Дружина відмовила чоловікові в близькості — він жорстко помстився їй

Пропонуємо вам історію, що підкреслює важливість взаємоповаги, врахування потреб та почуттів партнера. Це розповідь про наслідки, які можуть виникнути, коли ці аспекти знехтувані. Вона слугує попередженням для тих, хто відчуває напруженість у своїх відносинах, нагадуванням про необхідність працювати над зміцненням взаємодії, щоб уникнути неприємних наслідків. Водночас, це і рефлексія про значущість взаємного розуміння та поваги в будь-яких відносинах, інформує Ukr.Media.

Олена прийшла втомлена з роботи додому. Чоловік, Сергій, приготував їй смачну вечерю, купив квіти, гарне вино і прибрався в хаті. Він прийшов раніше і мав бажання зробити дружині приємне.

Після вечері Сергій почав активно натякати Олені на близькість. Але дружина відповіла йому рішучою відмовою: "Не сьогодні. Я втомилася і хочу спати".

Сергій нічого не відповів. Мовчки ліг поруч і заснув. Вранці, коли Олена ще спала, він узяв ключі від її машини, машини, яку він подарував їй на річницю весілля, і яка була оформлена на нього, відвіз її в салон і продав.

Дружині він сказав, що у нього в бізнесі почалися проблеми і терміново були потрібні гроші, тому «найближчим часом їй доведеться поїздити на метро». Використовував маніпуляцію «Танго обставин».

Що могла заперечити Олена? Чоловік із фінансових питань забезпечував 90% її життя. Обставини пролунали дуже переконливо.

Потім Сергій написав своїй старій знайомій Каті, якій він давно подобався. І запросив її злітати з ним на море. Дружині він сказав, що по роботі треба кілька тижнів побути на об'єкті в іншому місті. Знову прикрився обставинами.

На гроші від проданої машини він полетів на відпочинок з Катею і вступив з нею в близькість вже в першу ніч поїздки.

Повернувшись з поїздки, він вирішив закріпити зв'язок з Катею і купив їй на гроші, що залишилися, автомобіль. Так у житті Сергія та Олени з'явилася Катя. Катя стала отримувати все найкраще, а Олена, — недоїдки.

Олена їздила на метро через все місто, поки Катя раділа життю із Сергієм. Приїжджала до нього додому на новенькому автомобілі щоранку, крім вихідних.

А за пів року Сергій розлучився з Оленою. Так як квартира була куплена до шлюбу, то Олена поїхала жити в маленьке та безперспективне місто до мами.

Катя знала про причину розлучення та розладу з дружиною і ніколи не відмовляла Сергію. Навіть коли була втомлена і коли боліла голова. Катя та Сергій вже три роки живуть у радості та злагоді.

Сергій, не зміг справитися з відмовою Олени і, в результаті, переспрямував свою увагу та ресурси на іншу жінку, Катю. І хоча відмова в близькості була виправдана втомою Олени, Сергій відчув невдоволення та розчарування, що спонукало його до рішучих дій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *