Дорослий чоловік з дитячими ногами: як живе хлопець при зростанні в 187 сантиметрів і 35-м розміром взуття

Користувач сайту Reddit показав на фото свої ноги і пояснив: це головна причина його комплексів, адже при зрості в 187 сантиметрів він носить дитяче взуття. Виявилося, що в такому положенні є не лише мінуси, але і плюси, інформує Ukr.Media.

У людей знаходяться різні приводи для того, щоб комплексувати: хтось соромиться своєї зовнішності, а тому з дитинства збирає на пластику, інші переживають, що менш талановиті, ніж колеги, і потрапляють в неприємності. Однак користувачеві сайту Reddit з ніком interwebber1 не зрозуміти таких проблем.

З дитячого віку хлопець помічав, що він відрізняється від своїх однолітків через одну особливість, яка впадає в очі, яка не зникла навіть після того, як він виріс. Річ у тім, що при зростанні в 187 сантиметрів автор поста носить 35-й розмір взуття.

Стопа реддітора виросла лише до 23 сантиметрів, що, за його словами, доставляє йому масу незручностей.

"Раніше я не звертав на це уваги, тому що різниця між зростом і розміром ноги якось не так впадала в очі, а зараз не помічати це просто неможливо", — поскаржився хлопець.

Реддітор пояснив, що йому не подобається, як виглядають його ноги, а тому він робить всі можливі зусилля, щоб приховати від оточуючих свою особливість.

"Іноді я купую взуття 43-го або 44-го розміру і вставляю туди свої ноги в дитячих черевиках. Раніше я використовував папір, але він мнеться і вилазить назовні, тому я перестав", — уточнив interwebber1.

interwebber1 зізнався, що у нього є певні проблеми з балансом. Він втрачає рівновагу і може впасти буквально на рівному місці.

Щоб поліпшити свій баланс, я займаюся бігом, багато-багато бігаю.

У положенні хлопця з маленькими ногами є і плюси, адже він може носити круті моделі з дитячих колекцій взуття.

Мабуть, єдина перевага полягає в тому, що я можу носити кросівки, яких ні у кого з дорослих немає. Наприклад, кеди з людиною-павуком — мої улюблені. Правда, дитяче взуття гірше за якістю, ніж те, що робиться для дорослих, тому воно швидко рветься.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *