Чому сучасні господині постійно кладуть сіль у пральну машину

Сіль у пральній машині може стати повноцінною альтернативою багатьом засобам. Часто після прання, білизна стає чистою, але при цьому втрачає нормальний вигляд і викликає дискомфорт на шкірі, інформує Ukr.Media.

Можна зберегти структуру будь-якого текстильного виробу під час прання, якщо додати в машинку звичайну сіль. При цьому не потрібно додатково додавати інші засоби.

Сіль у пральній машині замінює кондиціонер та відбілювач

Не завжди результат прання буває задовільним. З часом білий одяг починає жовтіти і ставати жорсткішим. Чому так відбувається?

Найчастіше це через залишки миючого засобу чи мила. Вони відкладаються в волокнах тканини і таким чином викликають її жорсткість або знебарвлення. У цих випадках є сенс використовувати кондиціонери для білизни та відбілювачі.

На жаль, усі ці засоби не зовсім нешкідливі. Оскільки ароматизатори, що містяться, не біорозкладаються, вони надають шкідливий вплив на навколишнє середовище. Деякі з них можуть навіть викликати алергічну реакцію на шкірі або призвести до втрати здатності текстилю вбирати.

З цих причин Федеральне агентство з охорони навколишнього середовища рекомендує використовувати такі засоби в невеликих кількостях. З іншого боку, навіщо взагалі користуватися кондиціонером, якщо є гідна та дешева альтернатива?

Йдеться про звичайну сіль. Вона робить білизну чистою та м'якою. З цим лайфхаком залишки прального порошку не прилипають до одягу. Сіль може повністю замінити класичний кондиціонер для білизни.

Достатньо покласти столову ложку солі у відсік для кондиціонера пральної машини. Для боротьби з білизною, що вже втратила свої первісні властивості, можна скористатися іншою спецією. Чайну ложку меленого перцю необхідно додати прямо всередину пральної машини для досягнення найкращого ефекту.

Сіль також видаляє плями і має відбілюючий ефект. У звичайний миючий засіб рекомендується додавати близько 50 грамів солі, щоб позбавитися сірого нальоту на одязі та жовтих плям.

Ще одна цікава особливість солі дозволяє позбутися надмірної вологи в холодильнику. Достатньо поставити в нього миску із сіллю і зайва волога не буде накопичуватися, а овочі довше збережуть свою свіжість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *