Врожаю малини будуть заздрить всі сусіди — весь секрет у своєчасному внесенні дешевого добрива

Кожен садівник мріє отримати багатий урожай солодкої та великої малини. Всього одне підживлення, яке необхідно внести навесні, допоможе підвищити якість урожаю та збільшити кількість ягід у 1,5-2 рази, інформує Ukr.Media.

Малина — світлолюбна рослина, тому дуже важливо прорідити посадки. Так кожній рослині вистачатиме сонячно світла, вологи та живлення, що позитивно позначиться на врожайності кущиків. При проріджуванні прибирайте тонкі та слабкі пагони, залишаючи лише сильні та товсті.

На одному погонному метрі має залишитись не більше 15-17 однорічних пагонів.

Якщо за кілька тижнів з'явиться багато молодої порослі, необхідно провести повторне проріджування.

Якщо ґрунт на малиннику сухий, його слід добре зволожити. Вода повинна потрапити на глибину не менше 40 см: саме на такій глибині розташоване основне коріння кущиків.

Найбільш ефективним для підживлення малини є натуральне органічне добриво «Курник». Він допоможе рослинам наростити зелену масу і зробить пагони сильнішими. Готується підживлення так: приблизно 0,5 літра «Курника» розводяться у відрі води.

Приготовлене таким чином добриво необхідно вилити на 1 погонний метр траншеї або приблизно на 20 пагонів. Це підживлення обов'язково необхідно проводити по вологому ґрунту.

Після підживлення дуже важливо захистити малину від шкідників: малинового жука, попелиці, стеблової мухи, стеблової галиці. Позбутися всіх шкідників відразу допоможе ефективний інсектицид Прованто Максі або Конфідор Максі. Зверніть увагу, що використовувати цей засіб можна лише до того, як малина почала цвісти.

Якщо потрібно обробити квітучу малину, використовуйте препарат Прованто Вернал. Щоб провести обробку, розчиніть 1 г засобу в 10 літрах води і обприскуйте кущики малини.

Не полінуйтеся приділити час весняному обробленню та підживленню малини, і тоді врожай засмутить вас.

Про те, як доглядати малину навесні, щоб отримати багатий урожай, дивіться на відео:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *