Кімнатні рослини, які приносять щастя і благополуччя

Практика давньокитайського методу фен-шуй допомагає людині жити у природі, не руйнуючи її, а творити і збагачуючи. Фен-шуй – вміння жити в рівновазі з навколишнім світом, використовувати потоки енергій на своє благо. Будинок – місце, де хочеться комфортно відпочити і розслабитися після роботи, інформує Ukr.Media.

Багато хто любить прикрашати свій будинок рослинами. Хтось любить квіти, а когось приваблюють дерева і кактуси. Які кімнатні рослини приносять у дім щастя і благополуччя по фен-шуй?

Кімнатні рослини і фен-шуй

Не всі знають, що важливу роль у створенні затишної атмосфери житла грають потоки Інь і Ян. Якщо одна з енергій переважає, з'являється дискомфорт. Квіти вносять баланс в потоки енергії, додають комфорт і затишок.

Якщо у вас оптимальне поєднання іньських і яньских потоків, вони прекрасно ростуть, цвітуть, мають здорові стебла і листя.

Дерева і квіти уособлюють елемент Дерево; горщики з кераміки і порцеляни – елемент Земля. Фен-шуй радить тримати їх на Сході або ж на Південно-Сході, не забороняючи та інші сектори. При грамотному розміщенні такі рослини принесуть у дім щастя і благополуччя, вони гармонізують шлюбні відносини, зміцнюють здоров'я.

Виставлені в Північній частині, допоможуть просунутися по кар'єрних сходах. Правила не рекомендують ставити рослини в туалетній кімнаті і спальні.

Роль квітів і дерев у будинку величезна:

 • Вони вносять красу і служать доповненням інтер'єру.
 • Фільтрують повітря і насичують киснем.
 • Гармонізують потік Ци.
 • Додають свій елемент Дерева, і підвищують якість енергій.
 • Квіти корисні, але деяких потрібно уникати. Рослини, у яких гострі листя з голками, як кактуси, несуть негативний потік Ша.

  Згідно з вченням китайських мудреців, носіями позитивної енергії є:

  • альпійська фіалка (цикламен);
  • журавельник (герань);
  • квітучі види бегонії;
  • фікус;
  • дерева апельсин і лимон;
  • амариліс;
  • товстянка деревоподібна або грошове дерево;
  • камелія;
  • хризантема кімнатна;
  • маранта (молитовна трава);
  • гібіскус.

  Важку енергетику несуть:

  • юка;
  • щучий хвіст (сансевієрія);
  • кактуси;
  • ехмея;
  • неорегелія.

  Декоративно-листяні рослини

  Вони незвичайні й по-своєму красиві. Їх можна ставити в приміщення і успішно поєднувати з іншими квітами, усуваючи шкідливу енергію.

  Багато люблять бонсай, але не всі знають, що штучно призупинений розвиток дерева, внесе в потік енергій кімнати уповільнення. Це стримуватиме розвиток ваше, і зупинить грошовий потік.

  При купівлі кімнатних квітів потрібно звертати увагу на розмір, форму листя, забарвлення. З опущеними листям рослина краще не купувати, вони приземляють енергетичні потоки.

  Краще, коли рослина тягнеться вгору. Листя повинні бути округлі, не мати гострих кінців.

  Розглянемо більш детально різні назви кольорів з фото, які приносять у дім щастя і благополуччя.

  Фіалка

  Відноситься до енергії Інь. За допомогою квітки в будинок можна залучити гроші, зміцнити здоров'я. Білі квіти дарують спокій і розміреність. Червоні і рожевих відтінків квіти добре очищають енергію, підвищують життєвий тонус. Рослина з блакитними і синіми квітами сприяє творчому розвитку і пробуджує їх.

  Фіолетові створюють енергію мудрості і допомагають у відносинах з близькими. Горщики з квітами можна ставити в приміщенні, де ви відпочиваєте і спите.

  Герань

  Запах квітки заспокоює, знімає напругу, допомагає у досягненні поставлених цілей, приносить успіх. Володіє енергією Інь. Відганяє шкідливих комах: запах рослини їх відлякує. Не бажано ставити герань в кімнату, де ви проводите багато часу.

  Бегонія

  Якщо в ваш будинок часто приходять сторонні люди, бегонія допоможе позбутися негативної енергії, очистить приміщення і наповнить його позитивними потоками.

  Азалія

  Рослина приносить у дім щастя і благополуччя, а також розвиває творчі задатки, допомагає знайти натхнення. Приносить власникові бадьорість і життєлюбність.

  Фікус

  Дерево нейтралізує і стримує енергію агресії, вносить спокій. Але в секторі шлюбу може підірвати відносини в родині. У правильному секторі будинку позбавляє від млявості, допомагає знайти стимул до життя, проганяє сонливість і лінь, стимулює життєвий тонус.

  Традесканція

  Здатна поставити захист від заздрісників і нейтралізувати пристріт і псування. Але якщо рослині не комфортно, значить, вона стоїть в геопатогенній зоні або в кімнаті з енергетичним вампіром.

  Монстера

  Якщо дозволяє площа, рослину ставлять на кухні біля мікрохвильовки або біля комп'ютерного столу. Вона вбере негативну енергетику, допоможе згладити спірну ситуацію, навчить розуміти співрозмовника.

  Фінікова пальма

  Багато вирощують її з кісточки. Рослина має хорошу енергетику – вона приносить у дім щастя і благополуччя. Вона допомагає концентрувати увагу, не розпорошуватися на дрібниці, досягати поставлених цілей. Крім того, проганяє тугу і наповнює оптимізмом.

  Папороті

  Відмінно ростуть у зонах з негативною енергією, яка їх підживлює (наприклад, телевізора). Але ставити в кімнаті хворого не варто: вона погіршить його стан.

  Хризантеми

  Зміцнюють ділові та партнерські стосунки. З цією метою часто висаджуються в службових приміщеннях і офісах.

  Кактуси

  Хоча і вважаються сприятливими рослинами, але при правильному розміщенні надають користь: біля працюючої техніки здатні поглинати електромагнітні потоки і перетворювати їх на позитивну енергію. На підвіконнях захищають від злодіїв.

  Корисні в будинку, де живуть запальні люди: заспокоюють гнів і нейтралізують агресію.

  Хлорофітум

  Відмінно очищає великі приміщення від токсинів, насичує киснем.

  Алое

  Не тільки лікує, в нічні години виробляє багато кисню.

  Сансевієрія

  Зміцнює імунну систему, відмінне джерело кисню.

  Мирт

  Дивовижне рослина, яка відома з давніх часів, приносить у дім щастя і благополуччя. Квітуча рослина вносить в оселі благополуччя і зміцнює сімейне життя, допоможе налагодити шлюбні відносини, принесе любов і щастя.

  Пуансеттія і маранта

  Допоможуть визначитись і знайти своє призначення, сенс життя, виявити нові для себе якості, визначитись з професією.

  Грошове дерево

  Символізує процвітання і достаток. Послідовники фен-шуй радять посадити рослину самому, попередньо поклавши на дно горщика монетки. Підросле деревце нерідко прикрашають стрічкою червоного кольору, вішають на гілочки монети. Воно повинно рости біля вікна на Південно-Сході.

  Бамбук

  Живиться поганою енергією. Вважається, що така енергія трансформується, проходячи через вільні порожнини і змінюється на позитивну.

  Подивившись на фото кімнатного бамбука, не кожному воно може бути по душі, однак, атмосферу в домі рослина буде покращувати і приносити щастя в дім.

  Цитрусові

  Позитивно впливають на дітей: активізують потяг до знань, розвивають допитливість, підвищують самостійність. Добре ростуть у дитячих кімнатах.

  До рослин з іньською енергією (чоловіча) відносяться: драцена, всі цитрусові, аспарагус, хлорофітум, сансевієрія. В основному вони мають витягнуті гострі листя, ростуть вгору і прискорюють енергетичні потоки будинку.

  До рослин з яньскою енергією (жіночою) відносять квіти, що мають округлі форми листків, які часто стеляться. Це товстянка, бегонія, фіалки.

  Щоб потоки були збалансовані, повинні бути квіти з різною енергетикою.

  Сухі і зів'ялі рослини по фен-шую не здатні принести в дім щастя і благополуччя: вони поглинають життєві сили. Яньські рослини найкраще почувають себе в кабінетах і віталень, де багато чоловічої енергетики: на Півдні, Південному Сході і Південному Заході. Іньські дерева і квіти ставлять на кухнях і в дитячих кімнатах. У спальних кімнатах горщики з кольоруа потім розташовують подалі від ліжка.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *