5 замків України, про які варто знати

Редакція журналу ELLE поставила перед собою надважливу мету — звернути увагу громадськості на забуті часом старовинні замки України, які знаходяться на межі руйнування 

Чи знаєте ви, що в Україні налічується чи не найбільша кількість старовинних замків порівняно з іншими європейськими країнами? Деякі з них широко відомі і користуються популярністю, але є і такі, що доживають віку у цілковитій самотності, не привертаючи до себе уваги. 

5 замків України, про які варто знати0

«Команда ELLE вирушила на захід України, де зосереджена найбільша кількість замків, щоб зробити зйомку модної історії на тлі напівзруйнованих середньовічних споруд. Ми щиро сподіваємося, що це приверне увагу громадськості до їх стану, — каже головний редактор Соня Забуга. — Співробітники унікальних пам`яток розповідали нашому журналісту, що ще якихось 30 років тому усі замки були у досить хорошому стані, а тепер стали нікому не потрібними і стіни руйнуються. Замки і оборонні споруди пережили війни, бунти, зміну політичного ладу, але не змогли зберегтися у наш час».

5 замків України, про які варто знати1

Підгорецький замок 

Cело Підгірці, Львівська область 

Історія одного з найкрасивіших європейских архітектурних ансамблів веде свій початок від 1635 року. Його називають Галицьким Версалем, гідним королів — Підгорецький замок вважається одним із найяскравіших прикладів архітектури епохи ренесансу. Унікальність цієї пам`ятки полягає у тонкому поєднанні рис аристократичної резиденції та оборонної споруди. 

5 замків України, про які варто знати2

Топ и брюки Frolov; шляпа Ruslan Baginsky; ботильоны Litkovskaya

Старосільський замок 

Cело Старе Село, Львівська область 

Подорож до Старосільского замку або палацу князів Острозьких справила на нашу команду одне з найбільш сумних вражень. Адже від могутньої п`ятикутної оборонної споруди залишилися сьогодні лише фрагменти стін, які колись досягали 15 метрів заввишки. 

5 замків України, про які варто знати3

Платье Bevza; чокер и ботильоны Litkovskaya

Свірзький замок 

Село Свірж, Львіська область 

Свірзький замок було збудовано у якості оборонної споруди у 1530 році. За весь період існування його неодноразово перебудовували і після чергової реконструкції у ХVII столітті замок здобув риси аристократичної резиденції. З однієї сторони замку розташовано невеликий парк, де можна насолоджуватися як живописною природою, так і давньою архітектурою. 

5 замків України, про які варто знати4

Блуза, фатиновая юбка и мини-юбка Artemklimchuk; шляпа Ruslan Baginsky

Старокостянтинівський замок 

Хмельницька область 

Могутня фортифікаційна споруда була збудована у 1561 році князем Василем Острозьким. Замок служив захистом від постійних набігів татарської орди, причому завойовники жодного разу так і не взяли замок приступом. 5 замків України, про які варто знати5

Платье и ботильоны Litkovskaya, шляпа Ruslan Baginsky

Меджибізький замок 

Село Меджибіж, Хмельницька область 

Меджибізький замок виявився найстаршим з усіх, які ми відвідали. Оборонну споруду було збудовано у 1360-х роках. Протягом столітть її власники змінювалися, відповідно до чого замок часто зазнавав реконструкцій. Сьогодні Меджибізький замок — один з кількох ренесансних об`єктів, що зберігся до наших днів майже без руйнування.  

5 замків України, про які варто знати6

Платье Elenareva; ботильоны Litkovskaya

Повну версію fashion-історії шукайте на сторінках вересневого номера ELLE Україна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *